Aizvadītajā svētdienā Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē tika dots starts tradicionālajam Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīram. Pašreizējā titula ieguvēja ABLV Bank čempionātu sāka ar pārliecinošu uzvaru, tāpat panākumus pirmajā kārtā svinēja Norvik banka, Rietumu banka un Baltic International Bank (BIB).

Jau pirmajā puslaikā gūstot piecus bezatbildes vārtus, ABLV Bank telpu futbolisti ar rezultātu 8:1 sagrāva Ernst&Young, trīs vārtus gūstot Aleksejam Bespalovam, divus Maksimam Firsovam, bet pa vieniem – Aleksandram Voitenokam un Sergejam Babinam.

Šī ABLV Bank komandai bija 18. uzvara pēc kārtas sacensību regulārajos čempionātos – pēdējo trīs sezonu uzvarētāja ar perfektu bilanci (astoņas uzvaras tikpat spēlēs) pabeidza 2016. un 2017. gada turnīrus, bet pēdējo reizi neveiksmes rūgtumu izjuta 2015. gada februārī, kad piekāpās Rietumu banka vienībai.

Ar trim punktiem jauno sezonu atklāja arī pērnās sezonas vicečempione BIB, kas pārspēja Latvijas Banka komandu – 5:2. Divus vārtus uzvarētājiem guva Igors Derbakovs, pa vieniem Jurijs Filipovskis, Oļegs Kravčenko un Mihails Nosiks, kamēr pretinieku rindās precīzi sita Dmitrijs Sokolovs un Kārlis Vilerts.

Ļoti spraigā cīņā, gūstot divus vārtus mača beigu fāzē, panākumu svētdien kaldināja viena no divām pagājušā gada turnīra bronzas medaļu ieguvējām Norvik banka. Cīņā pret BlueOrange vēl divas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes pēdējā atradās vadībā ar rezultātu 2:1, tomēr Dmitrija Pomazkova un Jurija Hristoļubova vārtu guvumi spēles izskaņā ļāva izraut uzvaru Norvik banka – 3:2.

Visbeidzot, vēl vienā pirmās kārtas duelī Rietumu banka guva virsroku pār sacensību debitanti PricewaterhouseCoopers – 3:2. Izšķirošos uzvaras vārtus rietumniekiem spēles priekšpēdējā minūtē guva Vadims Jakovļevs.

Kā ziņots, turnīra uzvarētājs un godalgoto vietu ieguvēji tiks noskaidroti deviņās kārtās, komandām aizvadot viena apļa turnīru. Pēc regulārā čempionāta 18. martā turpat Rīgas 15. vidusskolā no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00 risināsies kausa izcīņa, savukārt sacensību laureāti svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti Rīgas Futbola federācijas (RFF) ziemas sezonas noslēguma pasākumā 24. martā naktsklubā un bārā Friends.

Līdzīgi kā iepriekš, turnīru organizē Futbola turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Latvijas Komercbanku asociāciju, Latvijas Bankas Sporta klubu un Rīgas Futbola federāciju (RFF).