Pēc vairāk nekā mēneša ilga pārtraukuma aizvadītajā svētdienā 15. vidusskolā atsākās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā SynotTip Elites līgas čempionāta norise. Pirmā posma devītās kārtas ietvaros panākumus izcīnīja visas trīs vadošās komandas – JakoSport&Graanul Pellets, Bettend.com un Futbola Parks/LSPA.

JakoSport&Graanul Pellets svētdien izcīnīja šīs sezonas vārtu starpības ziņā pārliecinošāko uzvaru, sagraujot FC INTER STAR ar 11:0. Līgas līderes rindās trīs vārtus guva Vitālijs Smirnovs, bet pa diviem trāpīgiem raidījumiem Oļega Popova, Igora Poļakova un Maksima Selivončika rēķinā.

Šī kļuva par otro reizi Elites līgā, kad kādai no komandām izdodas gūt desmit vārtus spēlē. Pirms tam līdzīgu rezultativitāti JakoSport&Graanul Pellets nodemonstrēja mačā pret DSV Transport, kuru uzvarēja ar rezultātu 10:2.

Līderes tuvākā sekotāja kopvērtējumā Bettend.com, kas no pirmās vietas īpašnieces atpaliek par diviem punktiem, šajā kārtā ar 2:0 pārspēja FREE, vārtus gūstot Aleksejam Baranovam un Timofejam Tazovam. Savukārt trešajā pozīcijā esošā Futbola Parks/LSPA abpusēji rezultatīvā cīniņā ar 9:4 lika kapitulēt Olaine vienībai, uzvarētāju sastāvā hat-trick realizējot Nilam Svarenam un Jānim Apsītim.

Visas trīs vadošās Elites līgas vienības turnīra tabulā šobrīd izkārtojušās četru punktu intervālā - JakoSport&Graanul Pellets savākusi 21 punktu, par diviem, kā minēts, atpaliek Bettend.com, bet četrus punktus līderei zaudē Futbola Parks/LSPA.

Vēl vienā svētdienas mačā trešo uzvaru sezonā kaldināja DSV Transport, uzveicot Baltic International Bank ar 4:2. Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 2:2, savukārt pēc pārtraukuma Igora Krilova un Jurija Krasņakova vārtu guvumi ļāva divu vārtu handikapu iegūt transportniekiem, kuri pēc šī panākuma saglabāja sesto vietu Elites līgas kopvērtējumā.

Pēc šīs kārtas Elites līgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā izvirzījies 13 vārtus guvušais Aleksandrs Mihailovs (Olaine), no kura par diviem precīziem raidījumiem atpaliek Bettend.com pārstāvis T. Tazovs.

Turnīra nākamās spēles risināsies jau šo svētdien, 21. janvārī.