Pēc sestdien aizvadītajām Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) Optibet Virslīgas čempionāta spēlēm otro vietu turnīra kopvērtējuma tabulā, pateicoties uzvarētam mačam pret Valmiera Glass VIA, atguva TFK Rēzekne vienība. Tāpat trīs punktus izcīnīja Latvijas telpu futbola izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadītā FK Raba.

Valmieras un Rēzeknes telpu futbola klubi sestdien spēkus samēroja Vidzemes Olimpiskajā centrā, ar rezultātu 5:1 triumfējot rēzekniešiem. Pirmo puslaiku viesi noslēdza ar minimālu 1:0 handikapu, bet mača 36. minūtē palielināja pārsvaru līdz 3:0, uz ko valmierieši atbildēja ar trāpīgu raidījumu gandrīz pusminūti vēlāk. Tiesa, mača noslēgums jau atkal pagāja TFK Rēzekne zīmē – ciemiņi guva vēl divus bezatbildes vārtus, izcīnot uzvaru un kopvērtējuma tabulā atgūstot otro pozīciju.

Kā iepriekš vēstīts, abu šo komandu pirmā apļa duelī Rēzeknē uzvarētājs noteikts netika, mačam noslēdzoties ar kaujiniecisku neizšķirtu 4:4.

Ar identisku rezultātu – 5:1 – šajā pašā dienā Salaspils sporta namā panākumu kaldināja arī FK Raba, kas uzveica New Project Tente, tādējādi nostiprinoties Optibet Virslīgas čempionāta ceturtajā vietā. Jāatgādina, ka FK Raba turnīru sāka ar vienu izcīnītu punktu četrās spēlēs, bet nākamajos sešos mačos iekrājusi 14 punktus, nepiedzīvojot nevienu zaudējumu. Tikmēr New Project Tente ar desmit punktiem atrodas tabulas piektajā ailītē.