Iepriekšējā nedēļas nogalē risinājās kārtējās četras spēles Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētajā Optibet Virslīgas čempionātā. Desmito uzvaru pēc kārtas kaldināja pašreizējā titula ieguvēja un galvenā favorīte FK Nikars, vicelīdere TFK Rēzekne samērā negaidīti cīnījās neizšķirti pret turnīra jaunpienācēju Valmiera Glass VIA, savukārt FK Raba mača izskaņā izglābās no zaudējuma duelī ar FC Petrow.

Pārsteigumu aizvadītajās brīvdienās sarūpēja Valmieras kluba telpu futbolisti, kuri svētdien izbraukumā Ludzas sporta hallē prata atņemt punktus turnīra otrās vietas īpašniecei TFK Rēzekne – 4:4. Atskaitot neveiksmi pret galveno čempionāta favorīti FK Nikars, rēzeknieši sacensību gaitā līdz šim bija demonstrējuši perfektu sniegumu, gūstot piecus panākumus.

Svētdienas duelī abas komandas pirmo puslaiku noslēdza ar kaujiniecisku neizšķirtu 3:3, mača 27. minūtē Alvis Jaunzems izvirzīja vadībā valmieriešus, savukārt pēc piecām minūtēm laukuma saimnieki līdz ar Dmitro Mihailenko precīzu sitienu prata panākt izlīdzinājumu. Atlikušajā mača gaitā rezultāts vairs nemainījās.

Uzvarētājs netika noskaidrots arī dienu iepriekš Ogrē notikušajā mačā starp FK Raba un FC Petrow – 2:2. Īpaši aizraujoša izvērtās spēles galotne. Cīņas noslēdzošajā minūtē pie rezultāta 2:1 FC Petrow labā viesi pēc sāncenšu pārkāpumu limita pārsniegšanas ieguva tiesības izpildīt 10 metru sitienu, taču Matīss Babris, lūkojot bumbu pārcelt pāri vārtsargam, vārtos netrāpīja. Drīz pēc tam šādā situācijā tiesības uz 10 metru pendeli ieguva jau FK Raba, kuras rindās nekļūdīgi sita Valērijs Čistjakovs, izraujot Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova padotajiem neizšķirtu šajā mačā.

Vēl divos mačos sestdien uzvarētājs tika noteikts ar vienas komandas izteiktu pārsvaru. FK Nikars, trīs vārtus gūstot Maksimam Seņam un Artūram Strazdiņam, Saulkrastu sporta centrā ar 12:0 sagrāva kopvērtējuma pastarīti SK Monarhs, savukārt FK Beitar ar 10:2 pieveica New Project Tente, izcīnot piekto uzvaru čempionātā.

Šajā kalendārajā gadā Optibet Virslīgā atlikuši vairs tikai divi šo sestdien plānotie mači. Rīgas Elektrum Olimpiskajā centrā plkst. 13:00 FC Petrow uzņems Valmiera Glass VIA, savukārt divas stundas vēlāk TFK Rēzekne Ludzā tiksies ar FK Raba.