Svētdien, 10. decembrī, zaudējumu Daugavpils Olimpiskajā centrā piedzīvoja Optibet Virslīgas čempionāta dalībniece FC Petrow, kas Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētās kausa izcīņas 3. kārtā izbraukumā ar rezultātu 3:9 piekāpās vietējai LDZ Cargo/DFA vienībai, tādējādi izstājoties no tālākas dalības turnīrā.

FC Petrow, kas šobrīd Optibet Virslīgā ieņem sesto vietu, pirmajā puslaikā nonāca iedzinējas lomā ar rezultātu 0:6. Pēc pārtraukuma mača ritējums nedaudz izlīdzinājās, tomēr daugavpilieši saglabāja sešu vārtu handikapu, nodrošinot iekļūšanu Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā. Uzvarētāju sastāvā Jurijs Halimons guva četrus vārtus, savukārt Jans Radevičs ciemiņu vārtsargu pārspēja trīs reizes.

Abās pārējās dienu iepriekš notikušajās Latvijas kausa 3. kārtas cīņās uzvaras svinēja nomināli spēcīgākās vienības. Optibet Virslīgas debitante VALMIERA GLASS VIA izbraukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja FK Nīca/OtankiMill.eu, kamēr TFK Rēzekne arīdzan viesos pēc zaudēta pirmā puslaika (2:3) nākamo 20 minūšu laikā salauza Ogres NSC pretestību – 6:3.

Jau šo trešdien tiks noskaidrota ceturtā kausa sacensību ceturtdaļfināliste, kad Irlavas sporta namā tiksies FK Tukums 2000/TSS un desmitkārtējie Latvijas čempioni FK Nikars.

Plašāka informācija par notikušajām spēlēm pieejama LTFA.lv mājaslapā.