Latvijas telpu futbola izlase spērusi platu soli pretim uzvarai Baltijas kausa izcīņā, savā pirmajā spēlē trešdien, 6. decembrī, Šauļos ar rezultātu 3:2 (1:1) pārspējot Igaunijas valstsvienību. Divus vārtus šajā mačā 16. un 22. minūtē guva Artūrs Jerofejevs, kamēr uzvaras vārti 28. minūtē komandas kapteiņa Andreja Aleksejeva kontā. Igaunijas izlases rindās ar precīziem sitieniem šajā mačā izcēlās Erik Grigorjev un Andrei Antonov.

Baltijas kauss telpu futbolā: IGAUNIJA - LATVIJA 2:3

Artūrs Jerofejevs atklāj rezultātu spēlē pret Igauniju (instagram.com/kajbumba)

Artūrs Jerofejevs gūst otros vārtus spēlē pret Igauniju (instagram.com/kajbumba)

Kapteinis Andrejs Aleksejevs gūst uzvaras vārtus (instagram.com/kajbumba)

Baltijas kausa izcīņas trešā un izšķirošā spēle notiks ceturtdien, 7. decembrī, kad savā starpā tiksies principiālie kaimiņi Lietuva un Latvija. Mājiniekus šajā mačā apmierinās tikai un vienīgi uzvara, savukārt Latvijas izlasei kopējam triumfam šajā turnīrā teorētiski pietiks arī ar neizšķirtu. Spēles video tiešraidi no plkst. 18:30 piedāvās Futbolo.tv portāls, savukārt līdzjutēji biļetes uz gaidāmo spēli var iegādāties arī internetā

Būsim kopā ar Latvijas izlasi cīņā par Baltijas kausu!