Aizvadītajā sestdienā notika trīs Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Optibet Virslīgas čempionāta devītās kārtas spēles. Svarīgu panākumu izcīnīja TFK Rēzekne, kas uzveica savu tiešo konkurenti cīņā par otro vietu tabulā FK Beitar. Savukārt pašreizējā līdere un galvenā turnīra favorīte FK Nikars svinēja devīto uzvaru pēc kārtas.

Rēzeknes klubs izbraukuma cīņā Spuņciema sporta hallē notikušajā mačā pret FK Beitar guva panākumu ar rezultātu 3:2, tādējādi nostiprinot savas pozīcijas kopvērtējuma tabulas otrajā ailītē. Rēzekniešu rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Dmitro Mihailenko, Sergijs Stromilovs un Vitālijs Aguls, kamēr laukuma saimnieku sastāvā precīzi sita Dmitrijs Kuzmins un Vladimirs Terens.

TFK Rēzekne vienība šobrīd sešos mačos iekrājusi 15 punktus, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret līderi FK Nikars. Savukārt FK Beitar, neraugoties uz piedzīvoto neveiksmi, ar 12 punktiem saglabā trešo pozīciju.

Citā sestdienas spēlē uzvaru sēriju Optibet Virslīgā turpināja FK Nikars telpu futbolisti, kuri šoreiz ar rezultātu 6:0 sarūgtināja New Project Tente, izcīnot devīto panākumu čempionātā. Desmitkārtējie valsts čempioni katrā no puslaikiem guva pa trim vārtiem, kamēr pretinieku rindās otrā puslaika vidū noraidījumu par atkārtota brīdinājuma saņemšanu izpelnījās New Project Tente kapteinis Aleksejs Lavrenovs, kurš tādējādi nevarēs palīdzēt savas komandas nākamajā spēlē 10. decembrī pret SK Monarhs.

Tikmēr Ogres NSC hallē šajā pašā dienā trešo uzvaru sezonā kaldināja FK Raba, kas ar 3:2 pieveica sacensību debitanti Valmiera Glass VIA, tādējādi paceļoties uz ceturto vietu Optibet Virslīgas čempionātā. Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova padotie otrā puslaika vidū iekrāja komfortablu 3:0 pārsvaru, bet spēles izskaņā gandrīz to pazaudēja. Jāpiebilst, ka 39. minūtē valmierieši samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), spēlējot viena vīra skaitliskajā mazākumā (minūti iepriekš noraidījumu izpelnījās kapteinis Maksims Koļesņikovs).

FC Nikers un UPTK svin uzvaras 1. līgas čempionātā

Sestdien Liepājas Olimpiskajā centrā risinājās arī divas spēles LTFA 1. līgas čempionāta Rietumu konferencē, kuras abas tiešraidē bija iespējams vērot Sportacentrs.com portālā. Liepājnieku pārstāvētie klubi cīnījās ar mainīgām sekmēm – TFK Liepāja piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā mačā ar Kuldīgas FC Nikers (3:7, četrus vārtus uzvarētājiem guva Guntars Rumbenieks), kamēr vietējā UPTK ar 8:1 sagrāva Talsi/FK Laidze vienību (četri vārti Remiram Moseičenko).