Aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās četras Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Optibet Virslīgas čempionāta spēles. Centrālajā mačā sestdien Ludzas sporta hallē spēkus samēroja abas kopvērtējuma tabulas vadošās vienības FK Nikars un TFK Rēzekne, panākumu ar rezultātu 4:0 svinot rīdziniekiem.

Rēzeknieši visa pirmā puslaika garumā spēja izrādīt titulētajiem sāncenšiem gana cienīgu pretestību, rezultātam paliekot neatklātam līdz pat 17. minūtei, kad viesu rindās precīzs sitiens padevās brazīliešu viesspēlētājam Rodrigo Silveiram. Pēc pārtraukuma FK Nikars telpu futbolistiem tikai pašā cīņas beigu daļā (vēl 34. minūtē rezultāts bija tikai 1:0 viesu labā) tomēr izdevās ievirzīt mača ritējumu sev vēlamā gultnē un gūt vēl trīs bezatbildes vārtus, pa reizei atzīmējoties Artūram Strazdiņam, Andrejam Baklanovam un Maksimam Seņam.

"Rēzeknei ir laba komanda un ir likumsakarīgi, ka viņi čempionātā šobrīd ieņem otro vietu. Tādēļ arī spēle izvērtās grūta. Tāpat jāatzīst, ka nebijām pietiekoši noskaņojušies, kas pirmajā puslaikā noveda pie kļūdām vairākās vienkāršās situācijās," intervijā portālam Sportacentrs.com pēc spēles Ludzā atzina FK Nikars vārtsargs Antons Astrahancevs.

Jau dienu vēlāk desmitkārtējā Latvijas čempione Elektrum Olimpiskajā centrā aizvadīja spēli pret Optibet Virslīgas debitanti Valmiera Glass VIA. Arī šeit FK Nikars telpu futbolistiem pirmais puslaiks nevedās viegli, tam noslēdzoties neizšķirti 2:2, taču cīņas turpinājumā nikarieši prata gūt septiņus vārtus, kaldinot panākumu ar rezultātu 9:2. Divus precīzus sitienus uzvarētāju sastāvā realizēja uzreiz trīs dažādi spēlētāji – Germans Matjušenko, R. Silveira un M. Seņs.

FK Nikars pēc šīm uzvarām ar 24 izcīnītiem punktiem patlaban pārliecinoši nostiprinājusies Optibet Virslīgas tabulas galvgalī, palielinot pārsvaru līdz tuvākajām sekotājām – TFK Rēzekne un FK BEITAR - jau līdz 12 punktu apjomam.

Citā svētdienas mačā trīs Dmitrija Kuzmina vārtu guvumi palīdzēja FK BEITAR komandai ar rezultātu 6:2 uzveikt FC Petrow vienību un tādējādi izcīnīt savu ceturto panākumu turnīrā. Līdz ar to punktu izteiksmes ziņā FK BEITAR noķēra priekšā esošos rēzekniešus, bet salīdzinājumā ar tiešo konkurenti aizvadījusi par divām spēlēm vairāk.

Visbeidzot, vēl nepieminētajā aizvadītās nedēļas nogales duelī otro uzvaru turnīrā kaldināja Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadītā FK RABA, kas spraigā cīniņā ar rezultātu 5:4 pārspēja SK Monarhs, sarūpējot sāncensei jau sesto zaudējumu pēc kārtas.