Sestdien četrās dažādās pilsētās notika Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Optibet Virslīgas čempionāta sestās kārtas spēles. To ietvaros panākumu sēriju turpināja abas pašreizējās kopvērtējuma tabulas līderes – FK Nikars un TFK Rēzekne. Šīs komandas ir vienīgās, kurām joprojām izdevies nezaudēt punktus nevienā no aizvadītajām cīņām.

FK Nikars telpu futbolisti sestdien Vidzemes Olimpiskajā centrā eksaminēja sacensību jaunpienācēju Valmiera Glass VIA, izcīnot šīs sezonas rezultativitātes rekorduzvaru – 15:1. Uzvarētāju sastāvā trīs vārtus guva Maksims Seņs, bet pa diviem trāpīgiem raidījumiem Andreja Aleksejeva, Oskara Ikstena, Andreja Baklanova un Edigleusona De Sousas rēķinā.

Desmitkārtējā Latvijas čempione patlaban turnīrā jau izcīnījusi piecas uzvaras tikpat spēlēs un ar 15 punktiem pārliecinoši ierindojas kopvērtējuma tabulas pirmajā ailītē. Nikarieši var lepoties arīdzan ar vidēji visvairāk iesistajiem (8,4) un vismazāk ielaistajiem (0,4) vārtiem spēlē, savukārt M. Seņs ar kopumā septiņiem trāpīgiem raidījumiem ir šobrīd rezultatīvākais Optibet Virslīgas futbolists.

Savu trešo uzvaru pēc kārtas sestdien kaldināja TFK Rēzekne, kas Ludzas sporta hallē ar rezultātu 4:3 pārspēja New Project Tente. Paši aizraujošākie notikumi risinājās otrā puslaika izskaņā, kad vispirms 35. minūtē Ēriks Šilings New Project Tente vienībai palīdzēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (3:4), savukārt pēcāk jaunā projekta pārstāvji aktīvi uzbruka, cenšoties izglābties no zaudējuma. Šoreiz gan viņiem neizdevās atspēlēties – pat par spīti vārtsarga nomaiņai pret piekto laukuma spēlētāju.

Vēl citā sestdienas duelī Ogres novada sporta centrā pirmo uzvaru jaunajā sezonā izcīnīja Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadītā FK Raba, kas ar rezultātu 5:4 spraigā cīņā uzveica FK BEITAR. Uzvarētāju rindās hat-trick realizēja Leons Krasnovs, savukārt izšķirošos uzvaras vārtus 17 sekundes pirms spēles beigām guva Jevgēnijs Hercbergs. Jāatzīmē, ka divas dienas pirms šī panākuma A. Šketovs atzīmēja savu 49 gadu jubileju.

Visbeidzot, vēl nepieminētajā sestās kārtas cīniņā Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā pēc neveiksmīgi aizvadīta pirmā puslaika (1:2) FC Petrow vienība saņēma spēkus un lauza mača gaitu cīņā ar SK Monarhs, spēles noslēgumā kaldinot panākumu ar rezultātu 7:4. Uzvarētāju sastāvā divus vārtus guva Andrejs Burenkovs.

Seši izcīnīti punkti četros mačos šobrīd FC Petrow vienību ierindo trešajā vietā astoņu Optibet Virslīgas dalībnieču konkurencē.