Aizvadītajā nedēļas nogalē ar uzvaru Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizēto Optibet Virslīgas čempionātu sāka turnīra jaunpienācēja Valmiera Glass VIA, kas debijas spēlē spraigā cīņā pieveica SK Monarhs. Tāpat pie panākumiem tika pašreizējā titula ieguvēja un kopvērtējuma līdere FK Nikars, kā arī New Project Tente.

Valmierieši svētdien Salaspils Sporta namā ciemojās pie SK Monarhs vienības, aizvadot izcilu mača sākumu. Jau piektajā minūtē galvenā trenera Ulda Pūcīša padotie ieguva 2:0 pārvaru, savukārt otrā puslaika sākumā ieguva jau komfortablu trīs vārtu handikapu līdz ar Maksima Koļesņikova realizēto pendeli.

Monarhi pie šāda notikumu pavērsiena neapjuka un visnotaļ ātri atguva trīs vārtus, panākot izlīdzinājumu, tomēr pēdējo vārdu šajā duelī teica valmierieši Valta Jaunzema personā, kurš 32. minūtē guva uzvaras vārtus savai komandai. Līdz ar to Valmieras klubs savā Optibet Virslīgas debijas mačā ieguva trīs punktus.

Tikpat aizraujošā gaisotnē tajā pašā dienā Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā risinājās cīniņš starp New Project Tente un FC Petrow. Svaru kausi uzvarētāja noteikšanā svērās te uz vienu, te otru pusi – ja pirmo puslaiku ar minimālu 2:1 pārsvaru savā labā noslēdza New Project Tente, tad otrā puslaika vidū vadību jau ieguva FC Petrow (3:2). Un arī tas vēl nebija viss – drīz pēc tam īsā laika periodā ar Dmitrija Kručeka un Grigorija Stepaņuka pūliņiem jaunā projekta pārstāvji no jauna atguva vienu vārtu pārsvaru (4:3).

Spēles galotnē New Project Tente ilgu laiku ļoti pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, aktīvi sagaidot sāncenšus jau viņu aizsardzības zonā un neļaujot brīvi uzsākt uzbrukumu veidošanu. Noslēdzošajā minūtē līdz ar Viktora Semjonova noraidījumu FC Petrow ieguva iespēju realizēt viena vīra skaitlisko pārsvaru, tomēr panākt izlīdzinājumu neizdevās – pēdējās sekundēs bumba pēc Jevgeņija Matrjoņina sitiena lidoja pāri vārtiem.

Vēl vienā aizvadītās nedēļas duelī sestdien ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnīja desmitkārtējā valsts čempione FK Nikars, kas ar rezultātu 9:0 sagrāva FK RABA. Divus vārtus uzvarētājiem guva Igors Avanesovs, bet vēl pa reizei izcēlās uzreiz septiņi citi dažādi spēlētāji.

Tāpat sestdien starts tika dots Latvijas telpu futbola 1. līgas čempionātam, kur Austrumu konferences ietvaros ļoti rezultatīvā mačā Rēzeknes FA/BJSS savā laukumā ar rezultātu 8:7 pieveica Jēkabpils Lūši/Ošukalns. Spēle ritēja spraigi, un otrā puslaika vidū viesiem izdevās no nelabvēlīgā 5:8 atspēlēties līdz 7:8, tomēr cīņas turpinājumā mājinieki noturēja minimālo vienu vārtu pārsvaru.

Šajā mačā uzvarētāju sastāvā jāatzīmē Andrejs Rogozins un Artjoms Staško, kuri katrs guva pa trim vārtiem.