2017. / 2018. gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācijas kārtas turnīra trešajā spēlē Latvijas izlase pirmdien, 30. oktobrī, cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar Melnkalnes vienaudžiem. Vienīgos vārtus Latvijas izlases rindās šajā mačā guva Renārs Varslavāns, 71. minūtē precīzi realizējot 11 metru soda sitienu.

Igora Stepanova vadītā komanda savā apakšgrupā ierindojās 3. vietā, savukārt ar deviņiem punktiem trijās spēlēs par grupas uzvarētāju kļuva Itālija.

Jāatzīmē, ka spēles norise sākotnēji tika apturēta, jo David Petriashvili vārdā nosauktajā stadionā stiprā vēja dēļ salūza viens no gaismas prožektoriem, kā rezultātā futbola laukuma izmantošana spēles norisei palika neiespējama. Abas komandas kopā ar UEFA delegātu un Gruzijas Futbola federāciju operatīvi vienojās par alternatīvu spēles norises laiku un vietu - plkst 20:50 (pēc Gruzijas laika) Mikheil Meskhi stadionā, Tbilisi. Spēle tika atsākta no tā brīža, kad tā tika apturēta (01:35 minūtē).

UEFA.com: TURNĪRA TABULA UN SPĒĻU PROTOKOLI

Attēlā - Latvijas U-17 izlases sākumsastāvs spēlē pret Melnkalni (30.10.2017.)