Sestdien risinājās divas Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Optibet Virslīgas čempionāta spēles. Trešo panākumu pēc kārtas svinēja desmitkārtējā čempione FK Nikars, savukārt TFK Rēzekne līdz ar Mika Babra precīzo sitienu mača izskaņā spraigā cīniņā izrāva uzvaru pār FC Petrow.

Pašreizējā titula īpašniece FK Nikars otrajā nedēļas nogalē pēc kārtas samēroja spēkus ar FK BEITAR, Spuņciema Sporta hallē notikušajā mačā gūstot panākumu ar rezultātu 6:0. Pa diviem vārtiem uzvarētāju sastāvā guva Maksims Seņs un kapteinis Andrejs Aleksejevs, kamēr viens trāpīgs raidījums Artūra Jerofejeva un Igora Avanesova rēķinā. Jāpiebilst, ka FK BEITAR sastāvā šajā cīņā debitēja ukraiņu leģionārs Jurijs Kidanovs, kurš pērnajā sezonā pārstāvēja TFK Rēzekne vienības rindas.

Līdz ar šo panākumu FK Nikars nostiprinājās Optibet Virslīgas čempionāta kopvērtējuma tabulas vienvadībā ar deviņiem izcīnītiem punktiem trijos mačos, kamēr FK BEITAR ar sešiem punktiem četrās cīņās ierindojas trešajā pozīcijā.

Aizraujošā duelī sestdien Elektrum Olimpiskajā centrā savu otro panākumu sezonā guva TFK Rēzekne, kas saspringtā mačā ar 4:3 guva virsroku pār FC Petrow. Interesanti, ka šajā mačā viens otram pretī dažādu komandu nometnēs stājās brāļi Miks un Matīss Babri, kuri kopumā guva piecus no septiņiem vārtiem.

Mača pirmo puslaiku ar minimālu 2:1 handikapu savā labā noslēdza rēzeknieši, 28. minūtē Juris Macuks atjaunoja līdzsvaru rezultātā, bet cīņas izskaņa izvērtās īpaši aizraujoša, ņemot vērā arī faktu, ka komandas noslēdzošās minūtes aizvadīja ar piecu sakrāto sodu bagāžu. Spēles 36. minūtē Matīss Babris ar aukstasinīgi realizētu 10 metru soda sitienu izvirzīja vadībā FC Petrow telpu futbolistus, tomēr Rēzeknes klubs parādīja raksturu, gūstot divus vārtus mača izskaņā – vispirms ar teicamu sitienu rezultātu izlīdzināja Sergijs Stromilovs, savukārt priekšpēdējā minūtē Miks Babris, nomānot pretinieku vārtsargu, guva savus trešos un spēlē izšķirošos vārtus, ļaujot cīņā triumfēt TFK Rēzekne.

Optibet Virslīgas čempionāts ar trim spēlēm turpināsies šajā nedēļas nogalē. Sestdien skatītājus Elektrum Olimpiskajā centrā plkst. 20:00 gaida iemīļotais Rīgas klubu derbijs starp FK Nikars un FK Raba vienībām, savukārt vēl divi mači notiks dienu vēlāk. Svētdien plkst. 12:00 turpat Elektrum Olimpiskajā centrā New Project Tente tiksies ar FC Petrow, kamēr plkst. 19:30 Salaspils Sporta namā SK Monarhs uzņems turnīra debitanti Valmiera Glass VIA.