UEFA Eiropas U-17 jauniešu futbola čempionāta kvalifikācijas kārtas turnīra pirmajā spēlē Latvijas izlase (2001. gadā dzimušie spēlētāji) otrdien, 24. oktobrī, Tbilisi atzina miniturnīra saimnieku Gruzijas jauniešu pārākumu ar rezultātu 0:1 (0:1). Vienīgos vārtus Latvijas izlase zaudēja pirmā puslaika 21. minūtē. Jāatzīmē, ka spēles gaitā mājinieki palika mazākumā, tomēr Latvijas izlasei viena spēlētāja pārsvaru laukumā izmantot šoreiz neizdevās.

GRUZIJA - LATVIJA (U-17): spēles video ieraksts (Gruzijas FF)

Galvenā trenera Igora Stepanova vadītā komanda kvalifikācijas turnīra turpinājumā 27. oktobrī tiksies ar Itāliju, bet 30. oktobrī mērosies spēkiem ar Melnkalni. Abu šo komandu savstarpējā spēlē turnīra ievadā ar rezultātu 3:0 uzvaru svinēja itāļi.

Sacensību Elites kārtā iekļūs apakšgrupas divas labākās komandas kopā ar četrām labākajām 3. vietu ieguvējām, kas tiks noteiktas, balstoties uz spēļu rezultātiem pret savas apakšgrupas divām labākajām komandām.

UEFA.com: turnīra tabula un spēļu kalendārs