Par Latvijas kausa izcīņas 2017. gada sezonas uzvarētāju trešdien, 18. oktobrī, Skonto stadionā kļuva FK Liepāja/Mogo komanda, kas ar 2:0 (2:0) pārspēja Riga FC futbolistus. Liepājnieki šajā turnīrā uzvarējuši pirmoreiz komandas vēsturē.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 3. minūtē, kad vārtus ar ļoti skaistu tālsitienu guva liepājnieku uzbrucējs Artūrs Karašausks, bet 42. minūtē viņš realizēja izgājienu pret vārtsargu un panāca 2:0.

SPĒLES PROTOKOLS

SPĒLES FOTO GALERIJA

SPĒLES APSKATS (Sportacentrs.com)

Tagad kopš valsts neatkarības atgūšanas Latvijas kausa izcīņā uzvarējušās desmit dažādas komandas.

Liepājnieki finālā bija iekļuvuši pirmoreiz kluba pastāvēšanas vēsturē, bet galvaspilsētas pārstāvjiem tas bija izdevies otro reizi pēc kārtas. Neviena no šīm komandām Latvijas kausa trofeju līdz šim nebija izcīnījusi.

Šīs spēles uzvarētāji kā pirmā ieguva jauna dizaina un identitātes Latvijas kausa trofeju. Jaunajā Latvijas kausa trofejā iestrādātas iezīmes, kādas bija šī turnīra galvenajai trofejai Latvijas pirmās brīvvalsts laikā. Jaunā trofeja pēc īpaša pasūtījuma veidota Lielbritānijā pie meistariem, kuri strādājuši ar Anglijas galveno turnīru trofejām.

Šī bija kopumā 13. reize, kad Latvijas kausa izcīņas trofejas īpašnieks tiks noskaidrots uz  Skonto  stadiona zāliena.