Aizvadītajā nedēļas nogalē ar trim spēlēm startēja Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Optibet Virslīgas jaunā sezona. Ar pārliecinošu panākumu to uzsāka pašreizējā titula ieguvēja, desmitkārtējā valsts čempione FK Nikars, tāpat pa trim punktiem izcīnīja arī FC Petrow un FK BEITAR.

FK Nikars telpu futbolisti sestdien Elektrum Olimpiskajā centrā bez lielām grūtībām ar rezultātu 8:0 pieveica SK Monarhs vienību, izšķirošo pārsvaru iekrājot otrā puslaika ietvaros, kad guva sešus bezatbildes vārtus. Ar divu vārtu guvumu mača protokolā atzīmējās brazīlieši Edigleusons un Gomess, savukārt pa reizei izcēlās kapteinis Andrejs Aleksejevs, kā arī Igors Avanesovs, Oskars Ikstens un Maksims Seņs.

FK Nikars komandai šī bija pēdējā spēku pārbaude pirms došanās uz UEFA kausa pamatsacensību kārtu Serbijā.

Tikmēr otrā sestdienas duelī sezonu ne tik sekmīgi sāka pērn sudraba godalgas ieguvusī Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadītā, šīs sezonas sākumā ievērojamas sastāva pārmaiņas piedzīvojusī FK RABA, kas ar rezultātu 4:9 atzina FC Petrow pārākumu. Jau pirmajā puslaikā FC Petrow ieguva solīdu (6:1) pārsvaru, un turpmākās cīņas gaitā saglabāja piecu vārtu handikapu.

FC Petrow sastāvā šajā spēlē hat-trick realizēja kapteinis Aleksandrs Hudaiberdijevs, divi precīzi sitieni Ņikita Škeņeva rēķinā, savukārt FK RABA” rindās divreiz izcēlās Romāns Rožkovskis.

Visbeidzot, vienīgajā svētdien notikušajā pirmās kārtas cīniņā turpat Elektrum Olimpiskajā centrā vienības kapteiņa Andreja Šustrova vārtu guvums bija izšķirošais FK BEITAR triumfā pār New Project Tente – 2:1. Jāpiebilst, ka spēles izskaņā New Project Tente bija visas iespējas ne tikai izglābties no zaudējuma, bet pat uzvarēt, jo līdz ar pretinieku soda limitu sakrāšanu uz FK BEITAR vārtiem tika nozīmēti divi 10 metru sitieni. Tomēr ne Aleksejs Lavrenovs, nedz viņa komandas biedrs Pāvels Ņikitonovs savos mēģinājumos nebija precīzi.