Latvijas Futbola federācija (LFF) un ceļojumu aģentūra Travel Art piedāvā futbola līdzjutējiem iespēju doties fanu braucienā uz Šauļiem, lai klātienē atbalstītu Latvijas nacionālo sieviešu un Latvijas WU-15 meiteņu futbola izlasi cīņā par Baltijas kausu

LFF un TRAVEL ART piedāvājums braucienam uz Baltijas kausu

Baltijas kausa izcīņa šogad laika posmā no 4. līdz 6. augustam risināsies Lietuvas pilsētā Šauļos. Viena apļa turnīrā cīņā par trofeju dosies Lietuvas, Latvijas un Igaunijas futbolistes. Visas spēles notiks Šauļu pilsētas stadionā (adrese - S. Daukanto ielā 23, Lietuvā).

Atgādinām, ka 2016. gadā Baltijas kausa izcīņā Latvijā startēja četras komandas, un toreiz galveno trofeju izcīnīja Fēru salu nacionālā sieviešu futbola, bet mūsu futbolistes turnīra tabulā apsteidza gan lietuvietes, gan igaunietes. Savukārt WU-15 meiteņu futbola izlašu konkurencē par turnīra uzvarētājām kļuva Lietuvas izlase, savukārt pašmāju jaunās futbolistes ierindojās 2. vietā.