FK Liepāja ceturtdien, 13. jūlijā, aizvadīja UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otrās kārtas pirmo spēli, savā laukumā uzņemot Lietuvas pārstāvjus Marijampoles Sūduva. Latvijas pārstāvji piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:2 (0:1).

SPĒLES FOTO GALERIJA

Mača 18. minūtē viesus vadībā izvirzīja Ovidijus Verbickas, bet 75. minūtē otros vārtus guva iepriekš Latvijā spēlējušais Karolis Laukžemis.

PLAŠĀK PAR SPĒLI UEFA.COM

Abu komandu atbildes spēle notiks 20. jūlijā, bet nākamo kārtu sasniegs uzvarētāji divu spēļu summā.

Turnīra pirmajā atlases kārtā FK Liepāja divu spēļu summā cīnījās neizšķirti 3:3 ar Ziemeļīrijas pārstāvjiem Crusaders, divu spēļu summā uzvarot, pateicoties vairāk izbraukumā gūtajiem vārtiem, kamēr Sūduva summā ar 2:1 negaidīti apspēlēja Baltkrievijas klubu Soļigorskas Shakhtyor.

Pērnajā SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā Liepājas komanda ierindojās ceturtajā pozīcijā, bet vietu Eirokausos tā nopelnīja, pateicoties FK Ventspils triumfam Latvijas kausa izcīņas 2016./2017. gada sezonas turnīrā. Pagājušajā sezonā FK Liepāja debitēja UEFA Čempionu līgas sacensībās, nepārvarot kvalifikācijas turnīra otro kārtu.

Savukārt Sūduva futbolisti pērn vietējā čempionātā izcīnīja bronzas godalgas, kā arī tika līdz Lietuvas kausa izcīņas finālam. UEFA Eiropas līgā klubs piedalās otro sezonu pēc kārtas, iepriekšējā piegājienā netiekot tālāk par pirmo kārtu.

FK Liepāja ir vienīgie Latvijas pārstāvji, kas turpina dalību šīs sezonas UEFA Eiropas līgas turnīrā. Iepriekš pirmo kvalifikācijas sacensību kārtu nepārvarēja FK Ventspils un FK Jelgava.