EFA Attīstības turnīra otrajā spēlē svētdien, 2. jūlijā Turcijas WU-17 meiteņu futbola izlase spēja atspēlēt trīs vārtu deficītu un ar rezultātu 4:3 (1:3) pārspēt Fēru salu futbolistes.

Jau līdz pirmā puslaika 23. minūtei Fēru salu izlase guva trīs vārtus, tomēr Turcijas komandai izdevās atkopties pēc sākuma šoka un minūti vēlāk realizēt 11 metru soda sitienu, pirmo puslaiku noslēdzot iedzinējos ar divu vārtu starbību (1:3). Otrajā puslaikā Turcijas izlase laukumā turpināja savu pakaļdzīšanos saliniecēm, spēja parādīt savu dienvidnieču raksturu un lauzt cīņas gaitu. Gūstot trīs bezatbildes vārtus, Turcija pārspēja pretinieces ar rezultātu 4:3 un tādējādi izcīnīja otro uzvaru šajā turnīrā.

Maču apkalpoja pašmāju tiesnešu brigāde ar Jelenu Jermolajevu priekšgalā, asistentes - Olga Kopilova un Marita Vītola, ceturtais tiesnesis bija Tatjana Debiša.

UEFA Attīstības Turnīra SPĒLES PROTOKOLS

02.07.2017. Rīgas Hanzas vidusskolas stadions
TURCIJA WU-17 - FĒRU SALAS WU-17 4:3 (1:3)

Vārtus guva: 14' Rebekka Eschen Danielsen, 15' Jensa Kannuberg Tórolvsdóttir, 23' Kristin Højsted (Fēru salas) - 24' Birgül Sadikoğlu (pen), 43' Benan Altintaş, 64' Birgül Sadikoğlu, 68' Şehriban Dülek (Turcija)

Spēles pilnais protokols pieejams šeit.

UEFA Attīstības turnīra noslēdzošajā spēlē pirmdien, 3. jūlijā plkst. 14:00 Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā savā starpā tiksies Latvijas un Fēru salu futbolistes.

UEFA Attīstības turnīru mērķis nemainīgi ir sniegt attiecīgā vecuma futbolistiem iespēju aizvadīt konkurētspējīgas spēles starptautiskā līmenī. Atbilstoši UEFA izstrādātajam nolikumam, šīs vecuma grupas turnīrā komandas sastāvā var tikt iekļautas spēlētājas, kas dzimušas periodā no 2000. gada 1. janvāra līdz 2002. gada 31. decembrim.