Latvijas U-17 jauniešu futbola izlase (2001. gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji) svētdien, 2. jūlijā Baltijas kausa izcīņas noslēgumā piedzīvoja zaudējumu mājiniekiem Somijas vienaudžiem ar rezultātu 1:2 (0:1). Vienīgos vārtus otrā puslaika 67. minūtē mūsu komandas rindās guva Renārs Varslavāns.

Jāatzīmē, ka spēles 59. minūtē pēc Denisa Žuravļova nopelnītā otrā brīdinājuma palika mazākumā. Tikmēr Somijas izlases futbolisti ar precīziem sitieniem izcēlās mača 7. un 60. minūtēm, otro reizi bumbu vārtos raidot no galvenā tiesneša piešķirtā 11 metru soda sitiena atzīmes.

Turnīra kopvērtējumā galvenā trenera Igora Stepanova vadītā komanda četru komandu konkurencē tādējādi šogad ierindojās 3. vietā.

Spēļu rezultāti

Ceturtdiena, 29. jūnijs IGAUNIJA - LATVIJA (3:0) SOMIJA - LIETUVA (1:0)
Piektdiena, 30. jūnijs LIETUVA - LATVIJA (0:3) IGAUNIJA - SOMIJA (3:1)
Svētdiena, 2. jūlijs SOMIJA - LATVIJA (2:1) IGAUNIJA - LIETUVA (1:0)

Novēlam komandai sekmīgu mājupceļu un veiksmīgu gatavošanos sezonas svarīgākajam turnīram rudenī - 2018. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas priekšacīkšu kārtas spēlēm Gruzijā, kas notiks šogad laika posmā no 24. līdz 30. oktobrim (mūsu komandas pretinieki būs Itālija, Gruzija, Melnkalne)!