Šo pirmdien RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Pārdaugavā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā SynotTip Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta ceturtā kārta, kuras ietvaros kārtējos panākumus kaldināja abas sacensību līderes – FC Raita un ISG/FREE.

FC Raita futbolisti ar rezultātu 4:0 pārspēja Rīnūži XXL vienību, gūstot otro sauso panākumu pēc kārtas un sarūpējot sāncensei pirmo neveiksmi turnīrā. Uzvarētāju sastāvā trīs vārtus guva Konstantīns Zabarovskis, savukārt viens trāpīgs raidījums Vitālija Puzirevska rēķinā. Tāpat ceturto uzvaru pēc kārtas minifutbola čempionātā svinēja ISG/FREE, kas spraigā duelī ar 3:2 lika kapitulēt SALONS.LV vienībai, divus precīzus sitienus ISG/FREE labā realizējot Igoram Kapustinam.

FC Raita un ISG/FREE šobrīd palikušas vienīgās turnīra dalībnieces, kas saglabājušas simtprocentīgu bilanci, turklāt abas var lepoties ar izcilu aizsardzības statistiku – četru maču gaitā katra no šīm komandām ielaidusi tikai pa trim vārtiem.

Uz turnīra tabulas trešo vietu pacēlusies FK BEITAR, kas pirmdien izcīnīja kārtas iespaidīgāko uzvaru, sagraujot FK Kadaga – 11:0. Jāpiebilst, ka rezultātu lielā mērā ietekmēja kadagiešu sastāva problēmas, jo pirmo puslaiku viņi aizvadīja divu, bet otro – viena vīra skaitliskajā mazākumā. Uzvarētāju sastāvā pa trim vārtiem guva attiecīgi Dmitrijs Zolotarjovs un Dmitrijs Telešs.

Citā mačā divi Jevgenija Draboviča vārtu guvumi ļāva piektās vietas īpašniecei Baltic International Bank (BIB) ar 3:0 sarūgtināt RTO, savukārt vēl pozīciju zemāk esošā Marshal FC, pateicoties Sergeja Vorobjova diviem vārtiem, ar 3:1 pieveica FK IMPAKT. Jāpiebilst, ka uzvarētāji daļu mača otrā puslaika aizvadīja skaitliskajā mazākumā, jo tiešo noraidījumu 39. minūtē izpelnījās Sergejs Butkins.

Aleksandra Miheikina 33. minūtē gūtie vārti izrādījās vienīgie FC Petrow uzvarā pār FC Caramba Riga (1:0), savukārt DSV Transport ar 2:1 pārspēja JUVS.

Tikmēr vēl viens ceturtās kārtas cīniņš starp pērnās sezonas Augstākās līgas čempioni SFS un AMOKO nenotika, pēdējai uz spēli nespējot pulcēt sastāvu. Līdz ar to SFS tika piešķirta tehniskā uzvara, kas kļuva par pirmo šai komandai pēc trīs zaudējumu sērijas.

Sacensību rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā līderis joprojām nav mainījies līderis – vadības grožus saglabā septiņus vārtus guvušais Dmitrijs Valegžanins (FK IMPAKT).

Kā iepriekš vēstīts, visas 16 vienības medaļas šovasar sadala vienas līgas ietvaros, izspēlējot desmit kārtas pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā), turklāt pieļaujama ir arī divu dažādu vienību atkārtota tikšanās. Visi mači risināsies pirmdienu vakaros.

2017. gada Rīgas minifutbola čempione iegūs tiesības piedalīties rudenī plānotajā Latvijas minifutbola sacensību finālturnīrā.