Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas 2017. gada sezonā noskaidroti visi ceturtdaļfināla spēļu pāri.

No 17. līdz 21. jūnijam tika aizvadītas atlikušās pirmās kārtas spēles, kurās pie uzvarām tika Sieviešu futbola 1. līgas čempionāta vienības Rīgas Futbola skola-2 (1:1 un 3:2 uzvara pēcspēles sitienos pret FK Laidze/Talsu NSS), BFC Daugavpils (6:0 tehniskā uzvara pār Rēzeknes novada BJSS, kas spēles dienā paziņoja par nespēju šo maču aizvadīt) un Rēzeknes BJSS/SK Progress (13:0 panākums pār SK Imanta).

Sākot no turnīra nākamās kārtas jeb ceturtdaļfināla, sacensībās iesaistīsies četras Sieviešu futbola līgas (SFL) komandas, kas ceturtdaļfināla mačos būs viesu statusā. Pirmās kārtas rezultāti nozīmē, ka ceturtdaļfināla mačos krustosies Rēzeknes BJSS/SK Progress un FK Spartaks Jūrmala/46. vsk, BFC Daugavpils un Rīgas Futbola skola, Rīgas Futbola skola-2 un FK Liepāja, kā arī AFA Olaine un Riga United Ladies ceļi.

Jau vēstīts, ka šīs sezonas turnīrā piedalās desmit Latvijas sieviešu futbola 1. līgas komandas un četras valsts vadošās vienības no SFL turnīra. Sacensības ievadīja 1. līgas pārstāves, četras no kurām pēc izlozes rezultātiem aizvadīja priekšsacīkšu kārtu, bet sešas komandas automātiski ieguva vietu pirmajā kārtā. Turpinājumā četras pirmo kārtu pārvarējušās vienības kvalificējušās ceturtdaļfinālam, kur tās gaidīja SFL komandas. Ceturtdaļfināla spēlēs 1. līgas vienības būs laukuma saimnieces.

Kalendārs paredz, ka jūlija sākumā paredzētas ceturtdaļfināla cīņas, pusfināli notiks 16./17. septembrī, bet turnīra finālspēle ieplānota 7. oktobrī.

Šī ir ceturtā Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas sezona. Līdz šim trīs reizes trofeju izcīnījusi SFL čempionvienība Rīgas Futbola skola, kas pērn finālā apspēlēja rēzeknietes.

Visiem Latvijas sieviešu un meiteņu futbola jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook lapā Sieviešu futbols.

Turnīrs norisinās sadarbībā ar Latvijas sieviešu futbola patronu Bella. Šo zīmolu pārstāvošā TZMO Latvija kompānija ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja TZMO SA meitas uzņēmums Latvijā.


Latvijas Futbola federācija