Jau vairāk nekā viena kalendārā mēneša apjomā risinās Rīgas futbola čempionāts, kur par galvaspilsētas spēcīgākā kluba titulu šajā sezonā spēkojas 17 dalībnieces. Pēc iepriekšējā nedēļā aizvadītajām spēlēm A apakšgrupā joprojām līderes statusu saglabā ārpus konkurences startējošā FK Progress 2, savukārt B grupā pirmajā pozīcijā atgriezusies EXCONDO.

Aizvadītās nedēļas šķērsgriezumā FK Progress 2 laukumā nedevās, savukārt izdevību punktu izteiksmes ziņā notvert līderi neizmantoja tās tuvākā sekotāja turnīra tabulā Monarhs-Flaminko, kas cīnījās neizšķirti 3:3 ar pašreizējo titula ieguvēju, trešajā pozīcijā esošo FC Caramba Riga. Cīņas gaitā monarhi trīs reizes ieguva minimālu vadību (1:0, 2:1 un 3:2), tomēr sāncenši allaž prata atspēlēties – arī 78. minūtē, kad Mārcis Savinovs trešo reizi panāca izlīdzinājumu (3:3). Jāpiebilst, ka noslēdzošās cīņas 12 minūtes Monarhs-Flaminko aizvadīja viena vīra skaitliskajā mazākumā, jo noraidījumu nopelnīja Viktors Golovizins.

Citā A grupas spēlē pirmo panākumu sezonā izcīnīja turnīra debitante FK Sirius, kas, pateicoties Žaņa Pinkas vārtu guvumam, ar minimālu 1:0 handikapu uzveica FK Fortūna/Ogre vienību, turklāt spēles beidzamās 35 minūtes uzvarētāji spēlēja desmit cilvēku sastāvā līdz ar Denisa Verbenko noraidījumu 55. minūtē.

Tikmēr neveiksmīga šī nedēļa izvērtās SK Kengaroos/Salaspils, kas piedzīvoja zaudējumus abos aizvadītajos mačos. Vispirms salaspilieši sešas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes ielaida izšķirošos vārtus cīņā ar AMOKO/02, piekāpjoties 5:6 (piecus vārtus uzvarētājiem guva Arturs Rucko), savukārt piecas dienas vēlāk pārliecinoši kapitulēja Riga United FC - 0:11 (septiņi vārti Jānim Pakalnam).

Rīgas čempionāta B apakšgrupā vadības grožus pēc īsa pārtraukuma atguva EXCONDO, kas nedēļas šķērsgriezumā savāca četrus punktus divās spēlēs. Spēlē pret BFS Reinards-Ropaži EXCONDO svinēja sauso uzvaru (4:0), savukārt cīņā ar SK Upesciems, spēlējot viena vīra skaitliskajā mazākumā kopš astotās minūtes, dalīja punktus uz pusēm – 3:3.

Par diviem punktiem no līderes tabulā atpaliek FK Jūrnieks Rīga, kas pārliecinoši ar rezultātu 2:7 kapitulēja FC RAITA vienībai, bet mačā ar Ogres novada sporta centrs, pateicoties četriem Aleksandra Čekulajeva rezultatīvajiem raidījumiem, spraigā cīņā triumfēja ar 4:3.

Tāpat no aizvadītajiem mačiem jāatzīmē Mārtiņa Sīpola četri gūtie vārti New Project panākumā pār Albatroz SC (8:1), kā arī FK Dinamo Rīga/Babīte triumfs pret jau minēto Albatroz SC – 6:2.

Rīgas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā vadību joprojām saglabā desmit vārtus guvušais Oļegs Semjonovs (FC Caramba Riga), bet par vienu trāpīgu raidījumu atpaliek Ričards Jirgensons (EXCONDO) un jau minētais M.Sīpols.