Latvijas nacionālā futbola izlase pirmdien, 12. jūnijā, Skonto stadionā Rīgā pārbaudes spēlē ar rezultātu 1:2 (1:0) zaudēja Igaunijas valstsvienībai.

Spēles rezultātu 22. minūtē atklāja Dāvis Ikaunieks, kurš, eleganti pārceļot bumbu pāri pretinieku vārtsargam, guva savus otro vārtus Latvijas izlases kreklā. Spēles 52. minūtē izlīdzinājumu Igaunijas izlases rindās panāca uz maiņu laukumā nākušais Sergei Zenjov. Mača 77. minūtē Igaunijas izlasi vadībā izvirzīja cits laukumā uz maiņu sūtīts futbolists Ats Purje.

Spēles foto galerija

Izceļams, ka šajā spēlē debiju Latvijas izlasē piedzīvoja uzbrucējs Roberts Uldriķis.

Abu valstu izlasēm šī bija 54. savstarpējā tikšanās reize kopš pirmās tikšanās laukumā 1922. gada septembrī. Līdz šim Latvija savus kaimiņus pratusi uzvarēt 25 reizes, desmit mačos pārāki bijuši igauņi, bet vēl 19 tikšanās reizes noslēgušās ar neizšķirtu rezultātu.

Latvijas nacionālajai izlasei nākamā spēle paredzēta 31. augustā, kad 2018. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā paredzēta izbraukuma spēle pret Ungāriju. Pēc tam 3. septembrī sekos mačs pret Šveices valstsvienību Skonto stadionā Rīgā.