Ar uzvaru Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Virslīgas čempionāta finālsēriju aizvadītajā nedēļas nogalē sāka deviņkārtējā čempione FK Nikars, kas ar rezultātu 5:3 sestdien Elektrum Olimpiskajā centrā pieveica FK RABA vienību. Tikmēr cīņā par bronzas medaļām TFK Rēzekne pirmajā sērijas duelī spraigā cīņā dienu iepriekš ar 6:5 pagarinājumā pārspēja FK BEITAR.

Sestdien Elektrum Olimpiskajā centrā notikušajā Latvijas telpu futbola grandu pirmajā finālsērijas mačā nikarieši jau pirmajā minūtē nonāca iedzinēju lomā, kad trāpīgs sitiens padevās Edersonam Pineiro da Kruzam. Par spīti šādam notikumu pavērsienam titulētākais Latvijas klubs cīņas turpinājumā pirmā puslaika ietvaros guva piecus bezatbildes vārtus, pārtraukumā dodoties pie komfortabla 5:1 pārsvara.

Mača nākamajās 20 minūtēs Rūnijs de Azevedo divus vārtus FK RABA vienības labā atguva, tomēr vēl vairāk sadeldēt rezultāta starpību Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova padotajiem tā arī neizdevās.

Jau trešdien plkst. 21:30 abas sāncenses turpat Elektrum Olimpiskajā centrā samēros spēkus sērijas otrajā duelī. Kā zināms, Latvijas čempionvienība 2016./2017. gada sezonā tiks noteikta sērijā līdz trim kādas komandas panākumiem.

Tikmēr mazajā finālā Ludzas sporta hallē starp TFK Rēzekne un FK BEITAR cīņas pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (5:5), savukārt pagarinājumā savu pārākumu apliecināja rēzeknieši, kuriem uzvaras vārtus 49. minūtē guva Dmitrijs Borisovs.

Abas sāncenses sērijas otro spēli aizvadīs šo piektdien plkst. 19:30 Spuņciema sporta hallē.