Ar trim spēlēm 7. un 14. maijā tiks uzsākta jaunā Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas turnīra izspēle, kad Olainē, Daugavpilī un Rīgā norisināsies abas priekšsacīkšu posma spēles un pirmais pirmās kārtas mačs.

Jaunās sezonas turnīrā piedalīsies desmit Latvijas sieviešu futbola 1. līgas komandas un četras valsts vadošās vienības no Sieviešu futbola līgas (SFL). Turnīru ievadīs 1. līgas pārstāves, četras no kurām pēc izlozes rezultātiem aizvadīs priekšsacīkšu kārtu, bet sešas komandas automātiski ieguvušas vietu pirmajā kārtā. Turpinājumā četras pirmo kārtu pārvarējušās vienības kvalificēsies ceturtdaļfinālam, kur tās gaidīs SFL komandas. Ceturtdaļfināla spēlēs 1. līgas vienības būs laukuma saimnieces.

Vispirms 7. maijā Olaines pilsētas stadionā plkst. 14:00 notiks pirmās kārtas pirmā spēle, kurā AFA Olaine uzņems Preiļu novada BJSS futbolistes. Šī pāra uzvarētājs kvalificēsies ceturtdaļfinālam, kur pretiniekos būs Riga United Ladies komanda.

Savukārt 14. maijā notiks abas priekšsacīkšu posma spēles, kuru veiksminieces kvalificēsies dalībai pirmajā kārtā. Šajās spēlēs BFC Daugavpils plkst. 11:00 uzņems FK Iecava/FK Jelgava komandu stadiona Esplanāde mākslīgā seguma laukumā, bet FK Laidze/Talsu NSS plkst. 18:00 tiksies ar SK Super Nova futbolistēm Rīgas Ostvalda vidusskolas laukumā.

Tuvākās Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas spēles:

PIRMĀ KĀRTA

• 07.05.2017 | 14:00 | AFA Olaine - Preiļu novada BJSS | Olaines pilsētas stadions

PRIEKŠSACĪKŠU POSMS

• 14.05.2017 | 11:00 | BFC Daugavpils - FK Iecava/FK Jelgava | Stadions Esplanāde, mākslīgais laukums
  • 14.05.2017 | 18:00 | FK Laidze/Talsu NSS - SK Super Nova | Rīgas Ostvalda vidusskolas laukums

Pēc priekšsacīkšu posma spēlēm turnīra sadaļa būs pieejama statistikas portālā.

Kalendārs paredz, ka jūnija vidū sekos atlikušie pirmā posma mači, jūlija sākumā paredzētas ceturtdaļfināla cīņas, pusfināli notiks 16./17. septembrī, bet turnīra finālspēle ieplānota 7. oktobrī.

Šī būs ceturtā Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas sezona. Līdz šim trīs reizes trofeju izcīnījusi SFL čempionvienība Rīgas Futbola skola, kas pērn finālā apspēlēja rēzeknietes.

Visiem Latvijas sieviešu un meiteņu futbola jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook lapā Sieviešu futbols.

Turnīrs norisinās sadarbībā ar Latvijas sieviešu futbola patronu Bella. Šo zīmolu pārstāvošā TZMO Latvija kompānija ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja TZMO SA meitas uzņēmums Latvijā.