Latvijas jauniešu futbola izlase (2001. gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji) Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notiekošā UEFA Attīstības turnīra trešajā spēlē šodien, 1. maijā, pamatlaikā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar Gruziju, taču pēcspēles soda sitienu sērijā atzina pretinieku pārākumu ar rezultātu 6:7.

Gruzijas izlase šajā mačā otrā puslaika 52. minūtē izvirzījās vadībā, tikmēr 57. minūtē mūsu komandas labā rezultātu izlīdzināja Deivids Drāznieks.

Turnīra neoficiālajā kopvērtējumā Latvijas futbola izlase ar sešiem izcīnītajiem punktiem trijās spēlēs ierindojās 2. vietā, priekšā palaižot vien Gruziju, kurai arī seši punkti. Trešajā vietā ar četrim punktiem turnīru noslēdza Moldova, kamēr ar diviem punktiem un 4. vietu nācās samierināties mājiniekiem Baltkrievijai.

Plašāk ar galvenā trenera Igora Stepanova vadītās komandas spēlēm šajā turnīrā iespējams iepazīties šeit.

Novēlam komandai sekmīgu mājupceļu, savukārt futbolistiem turpināt savu profesionālo izaugsmi klubos!

Atgādinām, ka laika posmā no 3. līdz 7. maijam UEFA Attīstības turnīrā Minskā startēs arī Latvijas meiteņu futbola izlase.