Aizvadītajā nedēļas nogalē notika trīs Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Virslīgas turnīra 17. kārtas spēles. Kārtējās uzvaras izcīnīja visas vadošās sacensību kopvērtējuma vienības – FK Nikars, FK RABA un TFK Rēzekne.

Deviņkārtējā Latvijas čempione FK Nikars svētdien Salaspils Sporta centrā pārliecinoši ar rezultātu 8:2 sagrāva Daugavpils komandu, uzvarētāju sastāvā pa diviem vārtiem gūstot Maksimam Seņam un Andrejam Aleksejevam. Pēc šīs uzvaras nikarieši, kuriem vēl jāaizvada divas spēles, pilnībā nodrošinājuši sev pirmo vietu Virslīgas regulārajā čempionātā.

Tikmēr tuvākā līderes sekotājā turnīra tabulā FK RABA dienu iepriekš Spuņciemā, pateicoties Konstantīna Zabarovska realizētajam hat-trick, ar rezultātu 4:1 pārspēja FK BEITAR. Jāpiebilst, ka izšķirošo pārsvaru Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova padotajiem izdevās panākt otrā puslaika beigu daļā, jo vēl 28. minūtē rezultāts bija neizšķirts 1:1.

Tāpat trīs punktus šajā nedēļas nogalē izcīnīja TFK Rēzekne, kas sestdien izbraukumā rezultatīvā duelī ar 8:5 pārspēja RTU/Madona FK. Uzvarētāju sastāvā pa diviem vārtiem guva attiecīgi Guntars Silagailis un Vitālijs Aguls, kamēr mājiniekiem hat-trick realizēja Andis Dombrovskis.

Otrdien, 14. martā, risināsies pārceltā 15. kārtas spēle starp FK Nikars un RTU/Madona FK, kas plkst. 21:30 sāksies Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā.

Virslīgas regulārajā čempionātā pirmās trīs vietas jau nodrošinājušas attiecīgi FK Nikars, FK RABA un TFK Rēzekne, savukārt pastarīte RTU/Madona FK pat teorētiski vairs nevar pakāpties augstāk par noslēdzošo pozīciju un atbilstoši sacensību reglamentam var zaudēt tiesības piedalīties Virslīgas turnīrā nākamajā sezonā.

Kā zināms, pēc regulārā čempionāta noslēguma astoņi labākie klubi cīņu par zelta medaļām turpinās izslēgšanas spēlēs.