Tuvojoties Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta sezonas noslēgumam, dalību sacensībās gaidāmajā nedēļas nogalē beigs U-12 un U-10 vecuma grupu komandas, kas aizvadīs spēles Piņķos un Olainē.

Vispirms sestdien, 4. martā, Babītes sporta kompleksā Piņķos cīņā dosies visas desmit U-12 vecuma grupas komandas, kurās sacenšas 2005.-2006. dzimšanas gada meitenes. Sākot no plkst. 10:00, norisināsies kopumā 15 mači, kas katrs ilgs 2x10 minūtes.

Šīs vecuma grupas vienības iepriekš tikušās divos sabraukumos Spuņciemā un Olainē, bet sestdien Piņķos katra dalībniece aizvadīs savas trīs noslēdzošās spēles. Vistuvāk godalgām ar 14 punktiem pašlaik ir FS Metta/OSC un Rīgas Futbola skola komandas, kā arī 12 punktus iekrājušās SK Babīte futbolistes. Ar desmit punktiem viņām seko meitenes no FK Iecava, AFA Olaine un Talsu NSS vienībām.

Spēļu kalendārs un kopvērtējums

Savukārt dienu vēlāk Olaines sporta namā trešo un noslēdzošo reizi šosezon savā starpā spēkiem mērosies čempionāta jaunākās dalībnieces no U-10 vecuma grupas, kuras cīņas uzsāks plkst. 10:30. Kopumā astoņās spēlēs, kas ilgs 2x8 minūtes, laukumā dosies Šitika FS/74. vsk, SK Super Nova, SK Līderis, Rīgas Futbola skola, FS Metta/OSC, AFA Olaine, FK Liepāja un FS Metta/OSC Rīga mazās futbola censones, katrai komandai aizvadot pa diviem mačiem.

Kā iepriekš ziņots, čempionāta jaunākajā grupā starp 2007.-2009. dzimšanas gada meitenēm spēļu rezultāti netiek fiksēti kopvērtējuma tabulā, priekšplānā izvirzoties iespējai meitenēm draudzīgā atmosfērā tuvāk iepazīties ar futbola skaistumu un vilinājumu. Arī iepriekšējie divi sabraukumi šajā grupā notika Olainē.

Spēļu kalendārs

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts no janvāra līdz martam norisinās četrās vecuma grupās. Ja iepriekšējā sezonā tajā piedalījās kopumā 39 komandas, tad jaunais sacensību sasaukums pulcē jau 51 komandu. Vecākajā grupā dalībnieku skaits pieaudzis par piecām vienībām, U-14 un U-12 vecuma grupās par attiecīgi četrām un trim komandām, bet jaunākajā grupā sacensībās startējošo vienību skaits nemainīgi ir astoņas.

Dažādo vecuma grupu sabraukumi šajā sezonā norisinājušies Rīgā, Spuņciemā, Rēzeknē, Talsos, Jelgavā, Priekuļos, Maltā, Piņķos un Olainē.

Visiem Latvijas sieviešu un meiteņu futbola jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook lapā Sieviešu futbols.

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts norisinās sadarbībā ar Latvijas sieviešu futbola patronu Bella. Šo zīmolu pārstāvošā TZMO Latvija kompānija ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja TZMO SA meitas uzņēmums Latvijā.


Latvijas Futbola federācija