Savas gaitas 2017. gada Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta sezonā gaidāmajā nedēļas nogalē noslēgs turnīra vecākās grupas otrās divīzijas komandas, kas divu dienu garumā tiksies Talsu sporta hallē.

Čempionāta vecākajā grupā, kurā spēkojas 2002. dzimšanas gada un vecākas futbolistes, cīņas, ņemot vērā komandu potenciālo spēku samēru, norisinās divās divīzijās. Otrajā divīzijā 15 komandas iesākumā trīs apakšgrupās Talsos, Jelgavā, Rīgā, Priekuļos un Maltā aizvadīja viena apļa turnīru, bet pēcāk atkarībā no grupās ieņemtās pozīcijas kvalificējās turnīram par augstākajām vai zemākajām vietām.

Vispirms sestdien, 25. februārī, Talsu sporta hallē no plkst. 11:00 norisināsies turnīrs par 9.-15. vietu otrajā divīzijā. Par šīm pozīcijām spēkosies SK Babīte, SK Super Nova, Rīgas Futbola skola 1, FK Priekuļi, Rēzeknes novada BJSS un FK Jelgava/LLU komandas, kamēr Rēzeknes BJSS/SK Kuorsova vienība no dalības turnīrā par vietām ir atteikusies, tādējādi automātiski kopvērtējumā ieņemot 15. pozīciju.

Savukārt dienu vēlāk, 26. februārī, turpat Talsu sporta hallē plkst. 10:00 sāksies turnīrs par 1.-8. vietu. Sabraukums sāksies ar nominālajām ceturtdaļfināla spēlēm starp FK Laidze/Talsu NSS un SK Imanta, Rīgas Futbola skola 3 un FK Iecava, Rīgas Futbola skola 2 un AFA Olaine, kā arī Lucavsala/LSAB un Riga United FC 2. Otrās divīzijas finālspēle paredzēta plkst. 16:00.

Spēļu kalendārs un rezultāti

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts no janvāra līdz martam norisinās četrās vecuma grupās. Ja iepriekšējā sezonā tajā piedalījās kopumā 39 komandas, tad jaunais sacensību sasaukums pulcē jau 51 komandu. Vecākajā grupā dalībnieku skaits pieaudzis par piecām vienībām, U-14 un U-12 vecuma grupās par attiecīgi četrām un trim komandām, bet jaunākajā grupā sacensībās startējošo vienību skaits nemainīgi ir astoņas.

Sacensību kalendārs paredz, ka dažādo vecuma grupu sabraukumi šajā sezonā norisinās Rīgā, Spuņciemā, Rēzeknē, Talsos, Jelgavā, Priekuļos, Maltā, Piņķos un Olainē.

Visiem Latvijas sieviešu un meiteņu futbola jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook lapā Sieviešu futbols.

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts norisinās sadarbībā ar Latvijas sieviešu futbola patronu Bella. Šo zīmolu pārstāvošā TZMO Latvija kompānija ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja TZMO SA meitas uzņēmums Latvijā.


Latvijas Futbola federācija