Kā noslēdzošās Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta sezonā gaidāmajā nedēļas nogalē iesaistīsies vēl 13 komandas, kad Rīgā un Olainē sabrauks vecākās grupas otrās divīzijas un turnīra pašas jaunākās vecuma grupas pārstāves.

Čempionāta vecākajā grupā (2002. dzimšanas gada un vecākas futbolistes) cīņas, ņemot vērā komandu potenciālo spēku samēru, norisinās divās divīzijās. Otrajā divīzijā 15 komandas ir sadalītas trīs apakšgrupās, kas katra divos sabraukumos aizvada savstarpēju viena apļa turnīru. Kamēr A un C apakšgrupu komandas janvārī Talsos un Priekuļos jau aizvadīja pirmo sabraukumu spēles, svētdien Rīgā pirmoreiz šosezon tiksies B grupu vienības.

Vecākās grupas otrās divīzijas B apakšgrupas spēles 12. februārī uzņems Sporta centrs Mežaparks Rīgā, kur no plkst. 13:00 pa diviem mačiem aizvadīs Rīgas Futbola skola 1, Rīgas Futbola skola 2, Riga United FC 2, SK Imanta un SK Super Nova komandas. Katrs mačs ilgs 2x15 minūtes.

Visās trīs otrās divīzijas apakšgrupās otrie sabraukumi notiks 19. februārī Jelgavā, Rīgā un Maltā. Atkarībā no grupās ieņemtajām pozīcijām komandas 25. un 26. februārī aizvadīs spēles par vietām otrās divīzijas ietvaros.

Otrās divīzijas spēļu kalendārs un rezultāti

Savukārt dienu iepriekš, 11. februārī, Olaines sporta namā tiksies čempionāta pašas jaunākās futbolistes. Šīs vecuma grupas meitenes, kuras dzimušas 2007.-2009. gadā, vēl tikai iepazīst futbolu un sper pirmos soļus savu pirmo lielo un atbildīgo spēļu virzienā. Šī iemesla dēļ Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta jaunākajā grupā rezultāti kopvērtējuma tabulā netiek fiksēti, lai stimulētu meiteņu mācīšanās un sadraudzēšanās prieku.

Sestdien Olainē, sākot no plkst. 14:30, norisināsies 12 spēles, kas katra ilgs 2x8 minūtes. Laukumā dosies jaunās futbolistes no AFA Olaine, FK Liepāja, FS Metta/OSC, FS Metta/OSC Rīga, Rīgas Futbola skola, Šitika Futbola skola/74. vsk, SK Līderis un SK Super Nova vienībām.

Vecuma grupas spēļu kalendārs

Arī nākamie divi turnīra sabraukumi šīm komandām paredzēti Olainē.

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts no janvāra līdz martam norisinās četrās vecuma grupās. Ja iepriekšējā sezonā tajā piedalījās kopumā 39 komandas, tad jaunais sacensību sasaukums pulcē jau 51 komandu. Vecākajā grupā dalībnieku skaits pieaudzis par piecām vienībām, U-14 un U-12 vecuma grupās par attiecīgi četrām un trim komandām, bet jaunākajā grupā sacensībās startējošo vienību skaits nemainīgi ir astoņas.

Sacensību kalendārs paredz, ka dažādo vecuma grupu sabraukumi šajā sezonā norisinās Rīgā, Spuņciemā, Rēzeknē, Talsos, Jelgavā, Priekuļos, Maltā, Piņķos un Olainē.

Visiem Latvijas sieviešu un meiteņu futbola jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook lapā Sieviešu futbols.

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts norisinās sadarbībā ar Latvijas sieviešu futbola patronu Bella. Šo zīmolu pārstāvošā TZMO Latvija kompānija ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja TZMO SA meitas uzņēmums Latvijā.


Latvijas Futbola federācija