Par Daugavpils novada telpu futbola čempionāta uzvarētāju svētdien, 5. februārī, kļuva komanda Kalupe, kurai uz goda pjedestāla pārējiem pakāpieniem sekoja Demene un Skrudaliena vienības.

Čempionātā startēja desmit vienības, kas pirmajā posmā bija sadalītas divās apakšgrupās pa piecām komandām katrā. Pēc viena apļa turnīra katras grupas trīs labākās vienības nodrošināja vietu finālsacensībās, kur, ņemot līdzi pirmā posma savstarpējo spēļu rezultātus, norisinājās vēl viena apļa turnīrs. Pirmā posma spēles janvārī četru dienu garumā tika aizvadītas Silenes pamatskolā un Sventes vidusskolā, bet finālposma mači 4. un 5. februārī norisinājās Sventes vidusskolā.

Kalupe čempionu titulu nodrošināja, finālposma trīs mačos tiekot pie pieciem punktiem – 4:4 pret Demene, 6:2 pret Biķernieki un 2:2 pret Naujene. Otrajā vietā ierindojās Demene, kas finālposmā bez jau minētā mača cīnījās neizšķirti 7:7 ar Ambeļi un ar 6:3 apspēlēja Skrudaliena komandu. Tieši šī vienība ieņēma kopvērtējuma trešo pozīciju, pārējos finālposma mačos nospēlējot 2:2 ar Biķernieki un ar 4:3 uzvarot Naujene telpu futbolistus.

Turnīra labāko spēlētāju balvas saņēma Igors Tvardovskis (Kalupe), Jevgēnijs Simonovs (Demene) un Jevgēnijs Lazarevs (Skrudaliena), bet par sacensību rezultatīvāko futbolistu kļuva Ričards Raščevskis (Kalupe), kura kontā 26 gūti vārti.