Latvijas jauniešu futbola izlase (2000. gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji) svētdien, 16. janvārī ar zaudējumu mājiniekiem (0:2) Baltkrievijas futbolistiem startēja 13. tradicionālajā starptautiskajā turnīrā Minskā (XIII International youth tournament “Development Cup 2017” – angļu val.). Abus vārtus laukuma saimnieki šajā mačā guva otrajā puslaikā, pārspējot Latvijas izlases vārtsargu Rūdolfu Solohu 49. un 80+3. minūtē attiecīgi.

BALTKRIEVIJA - LATVIJA: spēles foto galerija (abff.by)

Kā jau ziņots, nākamā spēle šajā turnīrā Latvijas izlasei paredzēta pirmdien, 16. janvārī pret Slovākiju. Vēl turnīra pirmā posma apakšgrupas ietvaros mūsu komandai būs jātiekas ar Somijas futbolistiem. Abu nākamo mūsu pretinieku savstarpējā spēlē svētdien Minskā noslēdzās neizšķirti (1:1).