Galvenā trenera Aeksandra Basova vadītā Latvijas jauniešu futbola izlase (1999. gadā dzimušie futbolisti) svētdien, 15. janvārī Sanktpēterburgā notikušā Valentīna Granatkina piemiņai veltītā turnīra ceturtdaļfinālā dramatiskā pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā ar rezultātu 7:8 piekāpās Grieķijas vienaudžiem. Spēles pamatlaikā abas komandas nespēja gūt vārtus, tāpēc atbilstoši reglamentam mača uzvarētāja liktenis izšķīrās soda sitienu sērijā, kurā šoreiz par viena precīza sitiena tiesu pārāki bija grieķi.

GRIEĶIJA - LATVIJA: spēles pilnais video ieraksts (granatkin.com)

Kā jau ziņots, Latvijas izlase šajā turnīrā līdz šim bija izcīnījusi vienu uzvaru pār Indiju (4:1), cīnījusies neizšķirti ar Baltkrieviju (2:2), kā arī piekāpusies Krievijai (0:1), nodrošinot otro vietu savā apakšgrupā un iespēju pacīnīties par godalgotajām vietām kopvērtējumā. Tikmēr pretinieki ceturtdaļfināla stadijā Grieķijas izlase pirms tikšanās ar Latviju ar divām uzvarām trijās spēlēs uzvarēja savā apakšgrupā.

Neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu, Latvijas izlasei šajā turnīrā garantētas vēl divas spēles.  Nākamais mačs mūsu komandai paredzēts jau trešdien, 18. janvārī plkst 11:00 (pēc Latvijas laika), kad cīņā par 5. - 8. vietu kopvērtējumā futbolistus gaida tikšanās ar ceturtdaļfināla Kazahstāna - Slovēnija pāra zaudētāju.

Turnīra spēlēm iespējams sekot līdzi tā oficiālajā mājaslapā.

Attēlā - Latvijas izlases spēlētāju emocijas pēc zaudējuma 11 metru soda sitienu sērijā (foto - granatkin.com)