Pirmā FIFA viceprezidenta Valentīna Granatkina piemiņai veltītā turnīra pirmajā spēlē svētdien, 8. janvārī, Latvijas jauniešu futbola izlase (1999. gadā dzimušie futbolisti) svētdien, 8. janvārī cīnījās neizšķirti (2:2) ar kaimiņiem Baltkrievijas futbolistiem. Mūsu komandas rindās ar gūtajiem vārtiem šajā mačā izcēlās Marko Regža (37. minūtē), kurš tobrīd spēlē panāca izlīdzinājumu, un Marks Petunovs (41. minūtē), kura gūtie vārti savukārt pirmā puslaika izskaņā mūsu komandu izvirzīja vadībā. Tikmēr Baltkrievijas izlase izlīdzinājumu spēja panākt vien mača 77. minūtē.

BALTKRIEVIJA - LATVIJA (2:2), spēles video ieraksts (granatkin.com)

Nākamajā spēlē galvenā trenera Aleksandra Basova vadītā komanda otrdien, 10. janvārī plkst 18:00 tiksies ar turnīra mājiniekiem Krieviju, kas savā pirmajā spēlē svētdienas vakarā tiekas ar Indiju.

Kā jau ziņots, šogad turnīrā startē 16 komandas - Tadžikistāna, Grieķija, Bulgārija, Igaunija (A grupa); Latvija, Baltkrievija, Krievija, Indija (B grupa); Lietuva, Azerbaidžāna, Slovākija, Kazahstāna (C grupa), Moldova, Slovēnija, Sanktpēterburgas izlase un Irāna (D grupa). Pēc grupu turnīra rezultātiem tiks noskaidrotas tās astoņas komandas (pa divām labākajām katrā no četrām apakšgrupām), kas turpinās cīņu par godalgotajām vietām izslēgšanas spēļu turnīrā, savukārt pārējās astoņas komandas spēlēs par 9. līdz 16. vietu kopvērtējumā.

Turnīru tradicionāli rīko Krievijas sporta ministrija un Krievijas Futbola savienība. Visām spēlēm iespējams sekot līdzi VIDEO tiešraidēs www.granatkin.com mājaslapā