Aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās trīs ceturtās kārtas spēles Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētajā 1.līgas čempionātā. Savu panākumu sēriju izdevās turpināt FC "Nikers" komandai, kas ar rezultātu 3:1 uzveica TFK "Salaspils/TENTE", tādējādi izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas un nostiprinoties kopvērtējuma tabulas līderes statusā.

Sestdien Kuldīgā notikušajā mačā laukuma saimniece FC "Nikers" jau otrajā minūtē atklāja rezultātu, kad ar vārtu guvumu atzīmējās Deniss Vitkovskis. Pirmo 20 minūšu laikā kuldīdznieki saglabāja minimālo pārsvaru, savukārt drīz pēc pārtraukuma Juris Macuks panāca izlīdzinājumu viesu labā. Neizšķirts turējās līdz mača noslēdzošajām minūtēm, kad Guntara Rumbenieka un D. Vitkovska vārtu guvumi atjaunoja FC "Nikers" pārsvaru un ļāva izcīnīt ceturto uzvaru 1.līgas čempionātā.

Ja Kuldīgas vienība ar 12 iekrātajiem punktiem ir turnīra līdere, tad TFK "Salaspils/TENTE", kas pērn izcīnīja sudraba medaļas, šobrīd četros mačos piedzīvojusi tikai zaudējumus un kopā ar SK "Latgols" ieņem sacensību tabulas noslēdzošās ailītes.

Tikmēr dienu vēlāk Vidzemes Olimpiskajā centrā notikušajā duelī starp "Valmiera Glass VIA" un "PB Line/Dinair" abpusēji rezultatīvā cīniņā labāki ar rezultātu 7:5 izrādījās valmierieši. Cīņas gaitā "PB Line/Dinair" izdevās no nelabvēlīgā 0:2 deficīta panākt rezultātu 3:2 savā labā, tomēr ļoti rezultatīvajā mača noslēgumā, kad abas pretinieces pēdējo piecu minūšu laikā guva sešus vārtus, panākumu izdevās izraut laukuma saimniekiem.

Valmieriešu rindās trīs vārtus guva Alvis Dubovs, divus Artūrs Pallo, bet pa vieniem Mārcis Ērglis un Jānis Taulavičus, kamēr rīdziniekiem divreiz izcēlās Dāvis Varakājs un Artjoms Naļivaiko, savukārt viens trāpīgs raidījums Mārtiņa Turčina rēķinā. Jāpiebilst, ka spēles izskaņā "PB Line/Dinair" spēlētāji saņēma divus noraidījumus – atkārtotu brīdinājumu izpelnījās Toms Strazdiņš, bet tiešo sarkano kartīti saņēma Kārlis Stirāns.

Visbeidzot, vēl nepieminētajā aizvadītās nedēļas spēlē 1.līgā savu pirmo uzvaru šajā sezonā izcīnīja "RSU/BAO Dobele", kas ar 8:4 pārsvaru Ludzā sarūgtināja SK "Latgols". Izcilu sniegumu uzvarētāju rindās demonstrēja Vsevolods Čamkins, gūstot četrus vārtus, divas reizes izcēlās Aleksandrs Radčenko, bet pa reizei – Artūrs Mhitarjans un Pāvels Zagrebins.

Laukuma saimnieku sastāvā pa vienam vārtu guvumam Vitālija Čulkova, Edgara Brila un Arvja Karačkova rēķinā.

Šogad 1.līgas čempionātā atlicis aizvadīt vairs tikai vienu maču – atliktajā ceturtās kārtas cīņā svētdien "Preiļu BJSS" plkst. 16:00 savā laukumā uzņems "Ošukalns" vienību.