Iepriekšējā nedēļas nogalē risinājās trīs Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Virslīgas čempionāta septītās kārtas spēles, kuru ietvaros pārliecinošas uzvaras svinēja abas sacensību kopvērtējuma līderes FK "Nikars" un FK "RABA", savukārt FC "Petrow" pašā mača izskaņā nenoturēja minimālu pārsvaru pār "Daugavpils" vienību, cīnoties neizšķirti.

Deviņkārtējā Latvijas čempione FK "Nikars" sestdien Spuņciemā tikās ar pērnās sezonas sudraba godalgu ieguvēju FK "BEITAR", izcīnot pārliecinošu panākumu ar rezultātu 10:1. Tiesa, pirmā puslaika ietvaros "BEITAR" prata izrādīt gana cienīgu pretestību, pirmo reizi bumbu ielaižot savos vārtos tikai 14. minūtē, kad precīzs sitiens padevās Andrejam Aleksejevam. Pēc pārtraukuma nikariešiem tomēr izdevās pavērst lietu kārtību sev vēlamā virzienā un panākt iespaidīgu kāpumu rezultāta attīstībā, tādējādi izcīnot sesto uzvaru čempionātā.

FK "Nikars" rindās trīs vārtus guva Maksims Seņs, kurš šobrīd ar kopumā 12 trāpīgiem raidījumiem ir Virslīgas turnīra rezultatīvākais spēlētājs. Tāpat pa reizei uzvarētāju sastāvā izcēlās jau minētais A. Aleksejevs, Igors Dacko, Jānis Pastars, Germans Matjušenko, Artūrs Jerofejevs un brazīlietis Evertons, kamēr laukuma saimnieku rindās pašā cīņas izskaņā prestiža vārtus guva Dzmitrijs Kuzmins.

Ne mazākās cerības konkurentei uz labvēlīgu mača iznākumu neatstāja arī Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadītā FK "RABA", kas sestdien Madonā ar 11:1 sagrāva vietējo "RTU/Madona" FK vienību. Deviņus no 11 vārtiem "RABA" sastāvā guva brazīliešu viesspēlētāji – trīs trāpīgi raidījumi Edersonam un Rūnijam, divi Da Silvam, bet vēl reizi atzīmējās De Almeida. Tāpat uzvarētājiem divus vārtus guva Sergejs Petrenko, savukārt laukuma saimnieku rindās vienīgo reizi precīzs bija Edgars Bricis.

FK "RABA" ar piecām uzvarām sešās spēlēs turnīra tabulā atrodas triju punktu atstatumā no līderes FK "Nikars", turklāt abas vadošās komandas veikušas samērā nopietnu izrāvienu no pārējām konkurentēm – trešās vietas īpašniece TFK "Rēzekne" patlaban no pirmajā pozīcijā esošās FK "Nikars" atpaliek jau 11 punktus, bet no FK "RABA" – astoņus.

Aizraujošs mačs svētdien risinājās Daugavpilī, kur FC "Petrow" vienībai cīņā ar laukuma saimnieci pietrūka pavisam nedaudz, lai kaldinātu otro panākumu šajā sezonā. Mača gaitā "Daugavpils" vienībai izdevās no nelabvēlīgā rezultāta deficīta 0:2 panākt 3:2 savā labā, bet mača izskaņā, nomainot vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, izglābties no 4:5 rezultāta un panākt izlīdzinājumu – 5:5.

Laukuma saimnieku sastāvā trīs vārtus (tostarp izšķirošos) guva Dmitrijs Zakrževskis, divus Aleksandrs Aleksejevs, kamēr FC "Petrow" vienībā atzīmējās pieci dažādi spēlētāji – Ņikita Škeņevs, Vladislavs Ļebedko, Bogdans Nesterenko, Pāvels Jermiļins un Aleksandrs Hudaiberdijevs.

Virslīgas čempionāta ietvaros šajā nedēļas nogalē risināsies tikai divas spēles – pārtraukums saistīts ar Latvijas nacionālās telpu futbola izlases dalību Baltijas kausa turnīrā Jelgavā. Sestdien plkst. 18:00 "RTU/Madona" FK uzņems "New Project", savukārt dienu vēlāk "Elektrum" Olimpiskajā centrā plkst. 13:30 tiksies SK "Monarhs" un TFK "Rēzekne".