Aizvadītajā nedēļas nogalē notika ceturtās kārtas spēles Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Virslīgas turnīra ietvaros. Trešo uzvaru izcīnīja deviņkārtējā valsts čempione FK "Nikars", kas tādējādi ar deviņiem punktiem izvirzījās sacensību kopvērtējuma tabulas vienvadībā.

Orlando Duartes vadītā komanda sestdien "Elektrum" Olimpiskajā centrā samēroja spēkus ar "New Project", izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 7:1. Tiesa, mača sākums jaunā projekta telpu futbolistiem izvērtās gana cerīgs, jo jau sestajā minūtē Pavels Ņikitonovs ar teicamu tiešo sitienu, saņemot partnera piespēli pēc stūra sitiena, raidīja bumbu nikariešu vārtos, atklājot mača rezultātu. Tomēr cīņas turpinājumā dominēja favorīti, kuri līdz puslaika beigām ieguva 4:1 pārsvaru, bet pēc pārtraukuma to vēl vairāk palielināja, izcīnot kārtējo panākumu.

FK "Nikars" sastāvā pa diviem vārtiem guva uzreiz trīs dažādi spēlētāji - Germans Matjušenko, Artūrs Jerofejevs un Evertons -, bet vēl reizi bumba pabija "New Project" cietoksnī pēc pašu vārtsarga netīša manevra cīņā par bumbu vārtu priekšā.

Iegūt deviņus punktus četru kārtu ietvaros līdz ar to šobrīd izdevies tikai FK "Nikars", kuras tuvākā konkurente kopvērtējuma tabulā ir septiņus punktus četros mačos savākusī SK "Monarhs".

Tieši monarhiem šajā kārtā sekmējās sarūpēt nelielu pārsteigumu mačā pret FC "Petrow" vienību, kas pērn regulārajā sezonā vienīgā prata atņemt punktus FK "Nikars" un ieņemt otro vietu, bet šogad četros pirmajos mačos ieguvusi tikai vienu punktu un ierindojas turnīra tabulas noslēdzošajā ailītē. Abu sāncenšu svētdien "Elektrum" Olimpiskajā centrā notikušajā mačā SK "Monarhs" svinēja uzvaru ar 5:3, izvirzoties čempionāta kopvērtējuma otrajā pozīcijā.

Cīņas pirmo puslaiku monarhi noslēdza ar 3:1 pārsvaru, pēcāk FC "Petrow" izdevās no nelabvēlīgā 1:4 panākt šķietami cerīgo 3:4, bet izšķirošos piektos vārtus SK "Monarhs" rindās Aleksejs Baranovs guva ar izcili precīzu sitienu no sava soda laukuma, pavisam nedaudz līdz bumbai neaizsniedzoties vārtsargu nomainījušajam Vladislavam Ļebedko.

A. Baranovs kopumā šajā cīņā realizēja hat-trick, divi vārti viņa kolēģim Dmitrijam Skibjukam, kamēr FC "Petrow" sastāvā pa reizei mača protokolā atzīmējās jau minētais V. Ļebedko, Aleksandrs Hudaiberdijevs un Edijs Skurjats.

Citā svētdienas mačā Salaspilī FK "RABA", jau pirmajā puslaikā gūstot septiņus bezatbildes vārtus, ar 9:3 sagrāva Virslīgas debitanti TFK "Rēzekne", izcīnot otro uzvaru trijās aizvadītajās spēlēs. Artūra Šketova vadītās vienības rindās pa diviem vārtiem guva Edersons un Aleksandrs Kulešovs, pa vieniem Artūrs Kulešovs, Oskars Ikstens, Valērijs Čistjakovs un De Almeida, kamēr viesiem precīzi sita abi ukraiņu leģionāri brāļi Kidanovi – divi vārti Jurijam, bet vieni Andrijam.

Visbeidzot, vēl vienā cīniņā svētdien Daugavpilī laukuma saimniece "Daugavpils" ar 5:3 pārspēja "RTU/Madona" FK, izcīnot savu otro uzvaru sezonā. Divus vārtus daugavpiliešiem guva Jānis Bovins, pa vieniem Jurijs Halimons, Dmitrijs Zakrževskis un Ričards Raščevskis, savukārt ciemiņiem precīzi sita Gatis Zankovskis, Edgars Bricis un Kārlis Vikmanis.

Virslīgas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā atrodas sešus vārtus guvušais J. Kidanovs ("TFK Rēzekne"), bet piecas reizes izcēlušies uzreiz četri futbolisti – A. Hudaiberdijevs (FC "Petrow"), J. Bovins ("Daugavpils"), P. Ņikitonovs ("New Project") un De Almeida (FK "RABA").

Nākamo jeb piekto kārtu atklās ceturtdien "Elektrum" Olimpiskajā centrā plkst. 21:00 plānotais mačs starp FK "Nikars" un SK "Monarhs", bet pārējās trīs spēles risināsies sestdien. Madonā plkst. 15:00 "RTU/Madona" FK uzņems FC "Petrow", Spuņciemā plkst. 18:30 FK "BEITAR" tiksies ar "Daugavpils" vienību, savukārt "Elektrum" Olimpiskajā centrā plkst. 20:15 "New Project" spēkosies ar FK "RABA".