Latvijas U-21 futbola izlase otrdien, 6. septembrī, Jelgavā tikās ar Melnkalnes vienaudžiem 2017. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē. Mačs noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0 (0:0).

Spēles pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja viesi, tomēr labākas vārtu gūšanas iespējas izveidoja Latvijas izlase, kad izcelties varēja gan Vladislavs Gutkovskis, gan Dēvids Dobrecovs. Arī otrajā puslaikā Latvijas izlasei izdevās izveidot vairākas vērā ņemamas vārtu gūšanas iespējas, tomēr rezultāts tā arī palika neatklāts, cīņas izskaņā mājiniekiem tiekot galā ar ievērojamu pretinieku ofensīvu.

Spēles foto galerija

Spēles epizodes sportacentrs.com apskatā

Spēles apskats LTV "Panorāma" sporta ziņās

Pēcspēles preses konference

Šis Latvijas U-21 izlasei turnīrā bija astotais mačs, kā arī pēdējais savu skatītāju priekšā. Šajā laikā komanda iekrājusi sešus punktus, kas Latviju savā apakšgrupā ierindo piektajā pozīcijā.

Latvijas U-21 izlases galvenā trenera Daiņa Kazakeviča preses konference

Kvalifikācijas turnīra pirmā apakšgrupa uefa.com

Latvijas U-21 izlase kvalifikācijas turnīru noslēgs oktobrī ar izbraukuma spēlēm Maltā un Beļģijā.