Gatavojoties 2017. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra spēlēm, Latvijas U-19 jauniešu futbola izlase (1998. gadā dzimušie un jaunāki futbolisti) divās pārbaudes spēlēs savā laukumā šonedēļ tiekas ar Krievijas vienaudžiem. Abu komandu pirmajā spēlē šoreiz ar rezultātu 2:1 uzvaru izcīnīja Krievijas izlases spēlētāji.

Abu komandu pirmajā spēlē 25. minūtē rezultātu Latvijas izlases rindās atklāja FK "Liepāja" spēlētājs Marks Kurtišs (attēlā #9). Taču iegūto vienu vārtu pārsvaru mūsu komandai diemžēl neizdevās noturēt, jo otrajā puslaikā ar intervālu trijās minūtēs divus vārtus guva Krievijas jauniešu izlase. Precīzs sitiens 79. minūtē padevās komandas kapteinim Georgy Makhtadze, bet 82. minūtē bumba vārtos ielidoja pēc Fedor Chalov precīzā sitiena.

Abas komandas atkārtoti Liepājā tiksies trešdien, 7. septembrī plkst 12:00.