Sadraudzības kausa izcīņas spēlē par 9. / 10.vietu turnīra kopvērtējumā galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadītā Latvijas U-21 futbola izlase (1994.gadā dzimušie futbolisti un jaunāki) sestdien, 24.janvārī tikās ar Moldovas futbolistiem. Atgādinām, ka abu komandu pirmajā tikšanās reizēs grupu turnīra ietvaros tika fiksēts neizšķirts rezultāts (1:1).

Arī šajā spēle pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1. Mača rezultātu pirmā puslaika 29.minūtē atklāja Moldovas izlase, savukārt Latvijas U-21 izlases kapteinis Reinis Flaksis (attēlā pa labi) mača 79. minūtē precīzi realizēja 11 metru soda sitienu, panākot neizšķirtu pamatlaikā. Atbilstoši sacensību Reglamentam, uzvarētāja noteikšanai izšķirošajās spēlēs uzreiz pēc pamatlaika beigām abas komandas izpildīja 11 metru soda sitienus. Šoreiz šajā elementā ar rezultātu 6:5 pārāki izrādījās Moldovas U-21 izlases spēlētāji.

Ar kopējo bilanci (5 spēles - 1 uzvara - 2 neizšķirti - 1 zaudējums pamatlaikā - 1 zaudējums pēcspēles soda sitienu sērijā) Latvijas U-21 futbola izlase tādējādi ierindojās 10.vietā šī gada kopvērtējumā divpadsmit komandu konkurencē. Tikmēr 23. Sadraudzības kausa izcīņa noslēgsies svētdien, 24.janvārī.