Sestdien, 24. janvarī, Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notiekošajā Attīstibas kauss 2015" starptautiskajā jauniešu izlašu turnīrā Latvijas U-17 futbolisti tikās ar Moldovas vienaudžiem, kuriem divu dienu laikā šī bija otrā spēle pēc kārtas. Vakar, 23.janvārī, Moldovas izlase ar rezultātu 1:2 atzina Latvijas izlases nākamo pretinieku - Krievijas izlases - pārakumu turnīrā, kurā tiek izspēlētas godalgotās vietas kopvērtējumā.

Mača rezultātu jau 4. minūtē Latvijas izlases rindās atklāja Marks Kurtišs. Astoņas minūtes vēlāk rezultāta pārsvaru dubultoja Jānis Grīnbergs (attēlā). Lai arī pirmā puslaika 22.minūtē pretiniekiem izdevās rezultāta starpību samazināt, tomēr otrā puslaika 72.minūtē izgājienā viens pret vienu ar vārtsargu trešos vārtus Latvijas izlases rindās šajā spēlē guva Jegors Morozs, nodrošinot panākumu visā spēlē ar rezultātu 3:1 (2:1).

Galvenā trenera Igora Stepanova vadītā komanda tādējādi Minskas turnīrā izcīnījusi ceturto uzvaru līdzšinējās četrās spēlēs un svētdien, 25.janvāri, plkst 16:00 (pēc Latvijas laika) cīņā par 1.vietu kopvērtējumā tiksies ar jau pieminēto Krieviju.