Latvijas Sieviešu Futbola līgas (SFL) vadošā komanda Rīgas Futbola skola svētdien, 28. augustā, Bosnijā un Hercegovinā noslēdza UEFA Sieviešu čempionu līgas kvalifikācijas kārtas turnīru, trešajā mačā ar rezultātu 0:4 (0:1) piekāpjoties Izraēlas čempionvienībai Ramat HaSharon.

Trīs turnīra spēlēs rīdzinieces piedzīvoja trīs zaudējumus un vārtus tā arī neguva.

Svētdienas mačā Izraēlas pārstāves vadībā izvirzījās 14. minūtē, kad precīzi sita Arava Shahaf, bet 53. minūtē 2:0 panāca amerikāniete Denali Murnan. Uzvaru komanda nodrošināja spēles izskaņā, kad noslēdzošo deviņu minūšu laikā vārtus guva Roni Shimrich un Adva Tvill.

Spēles protokols uefa.com

Pirmo vietu apakšgrupā ar septiņiem punktiem izcīnīja mājinieces Sarajevas SFK 2000, otrās ar sešiem punktiem bija Ramat HaSharon futbolistes, bet trešajā pozīcijā ar četriem punktiem ierindojās Ukrainas čempionvienība Kharkiv. Rīgas Futbola skolai apakšgrupas ceturtā vieta.

Sacensību nākamo posmu sasniedza tikai apakšgrupas labākā komanda.

Pagājušā gada UEFA Sieviešu čempionu līgas turnīra kvalifikācijas kārtā rīdzinieces savā grupā ieņēma trešo vietu, izcīnot vēsturisko pirmo uzvaru šādas raudzes sacensībās, kad ar 3:1 tika pārspētas Slovākijas čempiones. Rīgas Futbola skola ir pēdējo četru sezonu Latvijas spēcīgākā sieviešu futbola komanda, kas Čempionu līgā valsti pārstāvēja trešo gadu pēc kārtas.