Sestdien, 17. janvārī, Valkā un Talsos noskaidrojās tās komandas, kuras piedalīsies finālsacensībās meiteņu telpu futbola čempionātā 1999.-2001. gadā dzimušajām futbolistēm.

 B apakšgrupā, kas norisinājās Valkā, otrā kārta tika aizvadīta bez īpašiem pārsteigumiem. Apakšgrupas centrālajā spēlē starp Rīgas Futbola Skola 1 un Rēzeknes BJSS/Rēzeknes novada BJSS uzvarētājas netika noskaidrotas. Savstarpēja spēle aizritēja saspringti un Rēzeknes BJSS tikai dažas sekundes pirms spēles laika beigām spēja izlīdzināt rezultātu - 2:2. Atlikušajās spēlēs Rēzeknes BJSS/Rēzeknes novada BJSS pārspējas savu otro komandu Rēzeknes novada BJSS/Malta ar rezultātu (5:0), savukārt Rīgas Futbola Skola 1, gūstot 11 vārtus, ieguva trīs punktus spēlē pret Valkas novada BJSS komandu, kurai vārtus gūt neizdevās. Tas Rīgas komandai, pateicoties labākai vārtu attiecībai,  ļāva ar 10 punktiem ierindoties pirmajā vietā apakšgrupā un izcīnīt pirmo ceļazīmi uz finālturnīru. Tikpat punktu arī Rēzeknes BJSS/Rēzeknes novada BJSS komandai, tomēr sliktākas vārtu attiecības dēļ, šoreiz nācās samierināties ar otro vietu un ceļazīmi uz finālturnīru.

SK “Imanta” tika pie pirmajiem punktiem čempionātā, izcīnot divas uzvaras pret Rēzeknes novada BJSS/Malta (2:0) un Valkas novada BJSS komandām (1:0). SK Imanta ieguva trešo vietu un turpinās sacensības cīņā par 5.-8. vietu. Ceturto vietu grupā ieņēma Rēzeknes novada BJSS/Malta komanda, kas arī turpinās spēles par 5.-8. vietu. Valkas novada BJSS komanda palika tabulas apakšā un izstājas no turpmākām sacensībām.  

B grupas rezultāti un turnīra tabula

A apakšgrupā vislielāko pārsteigumu saviem līdzjutējiem sagādāja Rīgas Futbola Skola 3 komanda, kurai pēc pirmās kārtas spēlēm nebija neviena izcīnīta punkta, tomēr komanda parādīja raksturu un pārliecinoši uzvarēja FK Olaine (5:0) un Talsu NSS komandu (5:2), kas ļāva komandai izcīnīt otro vietu apakšgrupā un iegūt ceļazīmi finālturnīram

Preiļu BJSS komanda turpināja rādīt stabilu spēli, ar minimālu rezultātu tika pārspēta Rīgas Futbola Skola 2 komanda (1:0) un Talsu NSS (4:2). Ar 12 punktiem komandai no Preiļiem pirmā vieta grupā un kabatā biļete uz finālturnīru.Trešajā un ceturtajā vietā ierindojās Rīgas Futbola Skola 2 un FK Olaine komandas – abām pa četriem  punktiem. Talsu NSS ar trim punktiem nespēja izcīnīt sev vietu nākamā kārtā

a grupas rezultāti un turnīra tabula

Atgādinām, ka finālturnīrs notiks 7. februārī Lapmežciema sporta centrā, bet informācija par spēlēm par 5.–8. vietu  sekos.

LFF izsaka pateicību visiem līdzjutējiem, spēlētājām un treneriem.

Pateicamies par sadarbību sabraukuma organizēšana Preiļu BJSS komandas trenerim Imantam Babrim un Valkas BJSS komandas trenerim Velērijam Kriviņam. 


Latvijas Futbola federācija