Gatavojoties aprīlī paredzētajam 2017.gada UEFA Eiropas sieviešu futbola čempionāta kvalifikācijas turnīram, Latvijas sieviešu futbola izlase (galvenais treneris - Didzis Matīss) sestdien, 17.janvārī, Skonto hallē, Rīgā notikušajā pārbaudes spēlē tikās ar vairākkārtējām Lietuvas čempionēm FK "Gintra Universitetas".

Spēles pirmajā puslaikā pēc viesu komandas futbolistes (Rasa Imanalijeva) gūtajiem Latvijas sieviešu futbola izlase nonāca zaudētājos ar 0:1. Turpretim otrajā puslaikā valstsvienība spēja parādit raksturu un lauzt spēles gaitu, galarezultātā izcīnot uzvaru pār principiālo pretinieku ar rezultātu 2:1 (0:1). Latvijas izlases rindās otrajā puslaikā izcēlās Elīze Spruntule un Renāte Fedotova.

Jāpiebilst, ka šajā pārbaudes mačā tika veiktas nenormēti daudz spēlētāju maiņas, kas netika fiksētas mača gala protokolā.