Ceturtdien, 4. augustā Rīgā startēja 14. Baltijas Kausa izcīņa futbolā, kurā šogad kopā ar Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Fēru salu nacionālajām sieviešu futbola valstsvienībā startē arī WU-15 meitenes. Turnīra pirmajā spēlē Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlase nespēja nosargāt pirmajā puslaikā iekrāto divu vārtu pārsvaru, noslēdzot maču pret dienvidu kaimiņienēm Lietuvu neizšķirti (2:2).

Latvijas izlases rindās rezultātu šajā spēlē ar precīzu tālsitienu atklāja "Rīgas Futbola skolas" uzbrucēja Renāte Fedotova. Otro reizi pirmajā puslaikā mājinieču rindās pretinieces pārspēja Sandra Voitāne. Tomēr pēc pārtraukuma, veicot vairākas pastiprinošās spēlētāju maiņas, spēles kontroli savās rokās pārņēma Lietuvas izlase, kurai vienlaikus arī izdevās gūt divus vārtus un panākt izlīdzinājumu. Uzvaru šajā mačā pašā izskaņā varēja izcīnīt katra komanda. Jau mača kompensācijas laika pēdējā uzbrukumā nedaudz garām Lietuvas izlases vārtiem sita Anastasija Čemirtāne. Tādējādi spēles tiesneša finālsvilpe liecināja par neizšķirtu rezultātu.

Interesanti, ka tieši tāds pats rezultāts (2:2) tika fiksēts arī abu pārējo turnīra dalībnieču - Igaunijas un Fēru salu - savstarpējā mačā Iecavā. Arī šajā spēlē kādai no komandām - Igaunijas izlasei - izdevās pirmajā puslaikā gūt divus vārtus, tomēr pretinieces - Fēru salu komanda - otrajā puslaikā spēja lauzt cīņas gaitu un panākt izlīdzinājumu.

Tikmēr WU-15 meiteņu futbola izlašu turnīrā Latvijas izlase savā pirmajā spēlē nespēja realizēt daudzos vārtu gūšanas momentus un beigās piedzīvoja zaudējumu Lietuvas vienaudzēm ar rezultātu 1:3. Savukārt Tatjanas Šaļimovas vadītās komandas nākamā pretiniece Igaunija savā pirmajā spēlē ar rezultātu 2:0 pārspēja Fēru salu vienaudzes.

Baltijas Kausa izcīņas pirmās dienas fotogalerija (04.08.2016.)

Baltijas Kausa izcīņas otrajā spēļu dienā - 5. augustā - savā starpā abu turnīru ietvaros tiksies Fēru salas un Lietuva, kā arī Igaunija un Latvija. Ieeja skatītājiem uz visām šī gada Baltijas Kausa spēlēm - BEZ MAKSAS.

2016. gada Baltijas Kausa izcīņas PRESES MAPE

Attēlā - Latvijas nacionālās futbola izlases spēlētājas priecājas par gūtajiem vārtiem spēlē pret Lietuvu (04.08.2016.)