2016.gada UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta priekšsacīkšu turnīra E apakšgrupas noslēdzošajā spēlē Latvijas telpu futbola izlase (galvenais treneris - Artūrs Šketovs) ar rezultātu 8:0 (6:0) pārspēja Maltas futbolistus. Pateicoties izcīnītajai uzvarai, Latvijas izlase ierindojusies pirmajā vietā savā apakšgrupā, nodrošinot ceļazīmi sacensību pamatturnīrā.

2016.gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamatturnīrā septiņas priekšsacīkšu kārtu pārvarējušās komandas pievienosies 21 komandai, kas paslaik ieņem augstāku vietu reitingā (Latvijas izlase šajā reitinga pirms kvalifikācijas turnīra sākuma ieņema 23.vietu). Pamatturnīrā 28 komandas tiks sadalītas septiņās apakšgrupās. Spēles notiks laika posmā no 17. līdz 22. martam kādā no apakšgrupas turnīra komandām. Latvijas telpu futbolisti kā priekšsacīkšu E apakšgrupas uzvarētāji iekļuvuši vienā grupā ar Eiropas telpu futbola vicečempioniem Krieviju, kā arī Nīderlandes un Bosnijas un Hercegovinas izlasēm. 

Septiņas apakšgrupu uzvarētājas pievienosies finālturnīra rīkotājiem Serbijai (automātiski nodrošina dalību finālturnīrā), bet apakšgrupu otro vietu ieguvēji un labākā 3.vietas ieguvēja piedalīsies izslēgšanas jeb play-off kārtā, kurā tiks izspēlētas vēl četras ceļazīmes uz Eiropas čempionāta finālturnīru.

Latvijas Futbola federācija (LFF) apsveic visu komandu, spēlētājus, galveno treneri Artūru Šketovu, kā arī visus Latvijas telpu futbola līdzjutējus ar šo panākumu! 

Atpakaļ Latvijā no Maltas komanda atgriezīsies naktī no svētdienas, 18.janvāra uz pirmdienu, 19.janvārī plkst 00:05 Rīgas starptautiskajā lidostā! ​


Latvijas Futbola federācija