Trešo no četrām Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas pusfināla ceļazīmēm svētdien, 31. jūlijā, sev nodrošināja esošā kausa izcīņas trofejas īpašniece, valsts čempionvienība un pašreizējā Sieviešu Futbola līgas (SFL) līdervienība Rīgas Futbola skola.

Turnīra ceturtdaļfināla mačā Rīgas Futbola skola svētdien izbraukumā Maltas stadionā ar ļoti pārliecinošu rezultātu 18:0 sagrāva sieviešu futbola Pirmās līgas čempionāta pārstāvi Rēzeknes novada BJSS. Septiņus vārtus rīdzinieču labā guva Renāte Fedotova, četras reizes izcēlās Kristīne Giržda, divus vārtus guva Anastasija Ročāne un Olga Švecova, bet pa vienam precīzam sitienam Margaritas Ņikiforovas, Sandras Voitānes un Viktorijas Zaičikovas kontā.

Līdz ar to noskaidrojies pirmais sieviešu kausa izcīņas pusfināla pāris – Rīgas Futbola skolas pretinieces cīņā par vietu finālā būs Pirmās līgas turnīrā spēlējošās AFA Olaine futbolistes. Jau iepriekš ziņots, ka olainietes ceturtdaļfinālā ar 5:0 savā laukumā uzvarēja SFL pārstāvi Rīgas Futbola skola/46. vsk.

Tikmēr otrais pusfināla pāris noskaidrosies augusta izskaņā. Pusfinālu jau sasniegusi esošā valsts vicečempione FK Liepāja, kas savā laukumā ar rezultātu 8:1 pārliecinoši uzvarēja pašreizējo Latvijas sieviešu Pirmās līgas čempionāta līdervienību Rīgas Futbola skolu. SFL kopvērtējuma pašreizējā vicelīdere FK Liepāja turnīra pusfinālā tiksies ar kādu no divām citām SFL komandām – Rēzeknes BJSS/VRS Optimists-R vai Riga United FC. Šīs vienības savstarpējo kausa izcīņas ceturtdaļfināla maču aizvadīs 28. augustā Rēzeknē.

Latvijas sieviešu kausa izcīņas fināls paredzēts 22. oktobrī, bet izšķirošās cīņas norises vieta tiks paziņota papildus.

Kausa izcīņas turnīrs sieviešu futbolā Latvijā tiek organizēts trešo reizi. Iepriekšējās divās sezonās par čempionēm kļuva SFL klubs Rīgas Futbola skola, kas ir arī pašreizējā valsts čempionvienība.

Sieviešu kausa izcīņas turnīrs norisinās sadarbībā ar Latvijas sieviešu futbola patronu - "Bella" zīmolu pārstāvošo "TZMO Latvija" kompāniju, kas ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja "TZMO SA" meitas uzņēmums Latvijā.


Latvijas Futbola federācija