Sestdien, 23. jūlijā Olaines pilsētas stadionā notikušajā Latvijas Sieviešu futbola kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē laukuma saimnieces "AFA Olaine" ar rezultātu 5:0 (3:0) pieveica "RFS/46.vsk." komandu. Tādējādi trenera Jevgēņija Mihaļkova vadītā komanda iekļuva sacensību pufinālā, kur tā tiksies ar Rēzeknes novada BJSS (Pirmās līgas klubs) – Rīgas Futbola skola (SFL klubs) pāra uzvarētāju (šo komandu savstarpējā spēle paredzēta 31. jūlijā).

Latvijas Sieviešu kauss: AFA Olaine - RFS/46.vsk (23.07.2016.)

Atbilstoši oficiālajā protokolā uzrādītajai informācijai, mača rezultātu mājinieču labā 8. minūtē atklāja Emīlija Borovska. Nākamos divus vārtus "AFA Olaine" komandas rindās ar piecu minūšu intervālu - 22. un 27. minūtē - guva komandas kapteine Aija Stivriška. Mača turpinājumā vēl pa reizei pretinieču vārtsardzi pārspēja Lea Krasnova (43. minūtē) un Katrīne Poruka (77. minūtē).

Vienīgo brīdinājumu šajā spēlē mača 58. minūtē saņēma "RFS/46.vsk." komandas spēlētāja Daria Voitehovich. Spēli apkalpoja tiesnešu brigāde Lauras Treimanes vadībā, asistentes - Līga Didriķe un Tatjana Debiša.