Valsts robežsardzes koledžas sporta mācību centrā Rēzeknē tika aizvadīts B grupas sabraukums. Pēc pirmā posma līdera pozīcijas ar sešiem punktiem ieņem ‘’Rēzeknes BJSS/Rēzeknes novada BJSS’’ apvienotā komanda un ‘’Rīgas Futbola Skola 1’’ komanda, kuras bija par galvas tiesu pārākas pār savām pretiniecēm, pārliecinoši uzvarot abās spēlēs.

‘’Rēzeknes BJSS/Rēzeknes novada BJSS’’ ar rezultātu 14-0 un 8-0 svinēja uzvaras attiecīgi pār Valkas novada BJSS un SK “Imanta” komandām, bet ‘’Rīgas Futbola Skola 1’’ neatstāja iespējas Rēzeknes novada BJSS/Malta un SK “ Imanta” komandām, gūstot uzvaras attiecīgi ar rezultātu 11-1 un 10-0.

Tabulas trešajā un ceturtajā vietā, nospēlējot bezvārtu neizšķirti savā starpā, ir ierindojušās  Rēzeknes novada BJSS/Malta un Valkas novada BJSS ar izcīnītu vienu punktu kopvērtējumā. Tikmēr B grupas tabulu noslēdz SK “Imanta”, kas punktus šoreiz neizcīnīja.

 

 

B grupas kalendārs un rezultāti

Salīdzinot ar B grupu, kur pēc pirmās kārtas spēlēm jau ir izteikti līderi, A grupā tika aizvadītas līdzvērtīgas cīņas, par ko liecina arī rezultāti.

Tabulas augšgalā pēc pirmās kārtas spēlēm ierindojas Preiļu BJSS komanda, kura ar minimālu rezultāta starpību grūtā cīņā pārspēja FK Olaine (1:0) un spēja atspēlēties pret  Rīgas Futbola Skola 3 komandu (2:1), kura pēc pirmā puslaika bija vadībā.

 Pa trīs punktiem izcīnījušas FK Olaine , Rīgas futbola Skola 2 un Talsu NSS komandas. Visas trīs komandas demonstrēja labu sniegumu, cīņassparu. Jaunajām futbolistēm brīžiem pietrūka veiksmes, kā arī ietekmēja pieredzes trūkums .

‘’Rīgas Futbola Skola 3’’ komanda pagaidām nav ieguvusi punktus, tomēr principiālajā spēlē pret ‘’Rīgas Futbola Skola 2’’ komandu piekāpās ar minimālu rezultāta starpību (0:1), kā arī cieta zaudējumu pret grupas līderiem ‘’Preiļu BJSS’’ (1:2).

A grupas kalendārs un rezultāti

Nākošas kārtas spēles paredzētas 17. janvārī Valkā ( B grupa) un Preiļos ( A grupa), kur arī noskaidrosies finālturnīra komandas.

Atgādinām, ka divās labākas komandas no katrās grupās tiks finālā, kas norisināsies  Lapmežciema sporta centrā,  kamēr trešās un ceturtās vietas ieguvējas cīnīsies par 5.-8. vietu kopvērtējumā. Pēdējās vietas ieguvējas grupu turnīrā izstājas no turpmākām sacensībām.

LFF izsaka pateicību līdzjutējiem par atbalstu,  visiem treneriem un komandām par pašatdevi un cīņassparu. Pateicamies Rēzeknes BJSS direktoram Žanim Ārmanim, ‘’VRS Optimists – R’’ komandas pārstāvim Vladimiram Klosam par sadarbību meiteņu telpu futbola čempionāta organizēšanā savā reģionā. 


Latvijas Futbola federācija