Otrdien, 28. jūnijā, Latvijas Futbola federācijas (LFF) telpās norisinājās Latvijas Sieviešu kausa izcīņas 2016. gada sezonas otrā posma pāru izloze. Turnīra otrajā posmā sacentīsies četri pirmā posma spēļu uzvarētāji, kuriem pievienojušies pieci Sieviešu Futbola līgas (SFL) klubi.

 Foto no izlozes

Turnīrs tika atklāts ar pirmā posma spēlēm maijā, kurā sacentās Latvijas Sieviešu pirmās līgas čempionāta komandas. Pie uzvarām savās cīņās tika AFA Olaine, Rīgas Futbola skola un Rēzeknes novada BJSS, bet bez cīņas vietu otrajā posmā nopelnīja Rīga United Reserves FC, kuru pretinieces no Preiļu novada BJSS komandas nespēja vienoties par spēles norises laiku. Otrais posms tiks ievadīts ar vienu priekšsacīkšu spēli, kuras dalībnieki tika noteikti ar izlozi, bet turpinājumā sekos ceturtdaļfināla mači. Šos piecus mačus paredzēts aizvadīt jūlijā, bet pusfināla cīņas un turnīra finālspēle norisināsies oktobrī. Latvijas Sieviešu kausa izcīņas fināls paredzēts 22. oktobrī, bet izšķirošās cīņas norises vieta tiks paziņota papildus.

Otrā posma izlozes rezultāti

Priekšsacīkšu kārta

  • AFA Olaine (Pirmā līga) – Riga United Reserves FC (Pirmā līga)

Ceturtdaļfināla mači

  • Rēzeknes novada BJSS (Pirmā līga) – Rīgas Futbola skola (SFL)
  • Priekšsacīkšu kārtas uzvarētājiRīgas Futbola skola/46.vsk (SFL)
  • Rēzeknes BJSS/VRS Optimists-R (SFL) – Riga United FC (SFL)
  • FK Liepāja (SFL) – Rīgas Futbola skola (Pirmā līga)

Komandas, kas pāros norādītas kā pirmās, būs gaidāmo spēļu laukuma saimnieces. Spēļu norises laiki un vietas tiks izziņoti papildus.

Līdz ar notikušo izlozi kļuvis zināms arī tālākais izslēgšanas turnīra zars, kas uzskatāmi redzams zemāk.

Kausa izcīņas turnīrs sieviešu futbolā Latvijā tiek organizēts trešo reizi. Iepriekšējās divās sezonās par čempionēm kļuva SFL klubs Rīgas Futbola skola, kas ir arī pašreizējā valsts čempionvienība.

Sieviešu kausa izcīņas turnīrs norisinās sadarbībā ar Latvijas sieviešu futbola patronu - "Bella" zīmolu pārstāvošo "TZMO Latvija" kompāniju, kas ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja "TZMO SA" meitas uzņēmums Latvijā.


Latvijas Futbola federācija